کد خبر : 78761

فرمول یک | لوئیس همیلتون آماده انتقام گیری

فرمول یک | لوئیس همیلتون آماده انتقام گیری

لوئیس همیلتون، راننده مرسدس آلمان و قهرمان هفت دوره فرمول یک معتقد است تیمش اکنون می‌تواند برنده یکی از گرندپری‌ها شود.

به گزارش خودروتک به نقل از تسنیم،  لوئیس همیلتون گفت: در ابتدای امسال اطمینان نداشتیم که با ماشین جدید مرسدس بتوانیم برنده شویم. بدیهی است که نمی‌خواستیم این طور فکر کنیم اما این حس وجود داشت که راه طولانی پیش روی ما خواهد بود، زیرا می‌دانستیم دیگر تیم‌ها چقدر پیشرفت کرده‌اند.

همیلتون افزود: در گرندپری بارسلونا گام بزرگی به جلو برداشتیم اما پس از آن با مسابقات دشواری مواجه شدیم. در چندین مسابقه اخیر نتایج خوبی از خود نشان دادیم و این موضوع باعث دلگرمی است. امیدوارم بتوانیم به شانس پیروزی نزدیک شویم. بنابراین من واقعا معتقدم اکنون می‌توانیم برنده یکی از گرندپری‌های فصل شویم.

همچنین سباستین فتل، راننده پیشین فراری و کنونی آستون مارتین با انتقاد از حذف احتمالی گرندپری بلژیک از تقویم فرمول یک گفت: اسپا یک مسیر عالی است. من هیچ راننده‌ای را نمی‌شناسم که بر خلاف روسیه دوست نداشته باشد به پیست بلژیک برود. از دست دادن گرندپری بلژیک به نظرم شرم‌آور خواهد بود. من تصمیم نمی‌گیرم اما کناره‌گیری از رقابت در اسپا اشتباه بزرگی است.

 

در رده‌بندی انفرادی فرمول یک ماکس فرستاپن از ردبول هلند با 208 امتیاز پیشتاز است. شارل لکلرک راننده تیم فراری ایتالیا با 171 امتیاز رتبه دوم را در اختیار دارد. سرخیو پرز دیگر راننده ردبول نیز با اندوخته 151 امتیازی سوم است.

 

ارسال نظر
نظرات کاربران
دیگر رسانه ها