کد خبر : 82575

شرط تمدید قرارداد مهدی قایدی با استقلال مشخص شد

 شرط تمدید قرارداد مهدی قایدی با استقلال مشخص شد

فشار افکار عمومی در هفته های اخیر برای تمدید قرارداد مهدی قایدی باشگاه را به تکاپو واداشت.

مهدی قایدی مهاجم ۲۵ساله تیم استقلال که در تیرماه سال آینده قرارداد قرضی اش با استقلال به پایان می رسد در هفته‌های اخیر بار دیگر به بازیکن محبوب و تاثیرگذار هواداران و استقلال تبدیل شده است.

انتشار گزارش هایی در رابطه با تمایل ترانسفر شدن دوباره این بازیکن از سوی خودش و اظهار تمایل چند تیم حوزه خلیج فارس برای جذب این مهاجم از باشگاه شباب الاهلی موجب شد تا طرفداران تیم استقلال باشگاه  رابابت حفظ این بازیکن تحت فشار بگذارند.

هواداران استقلال در فضای مجازی با اشاره به عملکرد خوب مهدی قایدی در ترکیب این تیم از فتح‌الله‌زاده می‌خواهند که هر طور شده قرارداد قرضی او را تمدید کند.

در همین باره مطلع شدیم باشگاه استقلال نیز درصدد برآمده تا با بهره گیری از ارتباطات خوبی که با باشگاه شباب الاهلی دارد شرایطی فراهم کند که قرارداد قرضی یک ساله قایدی به مدت یک سال دیگر تمدید شود.

از طبقه پنجم باشگاه استقلال خبر می‌رسد مذاکرات اولیه با طرف اماراتی در این زمینه استارت خورده و این احتمال زیاد است که قایدی یک فصل دیگر هم برای استقلال توپ بزند.

شنیده ها در این خصوص حاکی از آن است که باشگاه شباب الاهلی که در حال حاضر مبلغی را بابت انتقال قرضی قایدی از استقلال طلب دارد شرط کرده پیش از شروع مذاکره برای تمدید قرارداد قرضی قایدی، باشگاه استقلال باید حسن نیتش رابا پرداخت مبلغ انتقالی این بازیکن ثابت کند.

 

ارسال نظر
نظرات کاربران
دیگر رسانه ها