کد خبر : 27324

در حالی که فعالان بازار انتظار کاهش قیمت خودرو را از حدود یک ماه پیش مطرح کرده اند، روند ریزش قیمت خودرو همچنان کند ارزیابی می شود.

 به گزارش خودروتک برررسی ها نشان می دهد امروز قیمت پژو 2008 نسبت به روز گذشته 3 میلیون تومان کاهش پیدا کرده است اما قیمت برخی خودروها نسبت به روز گذشته تغییری نکرده است.

در بازار راکد خودرو امروز پژو 206 تیپ 2 ساده 79 میلیون تومان قیمت خورد که تغییری نسبت به روز گذشته نشان نمی دهد اما قیمت پژو 206 تیپ 5 ساده با کاهش یک میلیون 500 هزار تومانی نسبت به روز گذشته به 94 میلیون تومان رسید.

در بازار امروز تندر پلاس اتوماتیک به قیمت 157 میلیون تومان در بازار قیمت خورد . جدول زیر قیمت خودروهای پرمتقاضی تر در بازار را نشان می‌دهد.

اما مهمترین خودرویی که امروز قیمت آن کاهش پیدا کرده پژو 2008 است. پژو 2008 هم اکنون در حدود 298 میلیون تومان در بازار قیمت خورده که کاهش 3 میلیون تومانی در مقایسه با ابتدای هفته دارد. قیمت این خودرو در مقایسه با هفته اول شهریور در حدود 5 میلیون تومان کاهش پیدا کرده است.

دلیل اهمیت کاهش قیمت پژو 2008 این است که این خودرو در ردیف خودروهای پرتیراژ که عرضه بالایی به بازار دارند قرار نمی گیرد. به همین دلیل رسیدن روند کاهش قیمت به این خودرو دارای اهمیت و سیگنال کاهشی برای بازار خودرو است.

 

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها