کد خبر : 82669

این بازیکن محبوب به زودی از استقلال جدا می‌شود + جزئیات

این بازیکن محبوب به زودی از استقلال جدا می‌شود + جزئیات

زننده گل برتری استقلال در دو دیدار رفت و برگشت مقابل گل گهر کوین یامگا بود که از روی نقطه پنالتی سند برد سه امتیازی این تیم را امضا کرد.

کوین یامگا، بازیکن ۲۶ ساله فرانسوی تیم استقلال که در ابتدای لیگ برتر بیست و یکم به این تیم پیوست در فصل جاری با بیشترین دقایق حضور در همه مسابقات این تیم سهم عمده ای در نتایج این فصل استقلال داشته است.

ثابت ترین بازیکن استقلال

هافبک سیه چرده استقلال در ۲۲ هفته گذشته در تمام مسابقات در ترکیب اصلی این تیم به میدان رفته و تنها در سه مسابقه جای خودش را به نفرات نیمکت نشین داده است. یامگا در دیدار مقابل ملوان در بازی رفت، نفت مسجدسلیمان و نساجی در دور برگشت سه بار تعویض شده و در سایر مسابقات ۹۰ دقیقه در ترکیب این تیم حضور داشته است.

بیشترین دقایق بازی برای ساپینتو

یامگا در حال حاضر با ۱۹۰۸ دقیقه بازی برای ساپینتو و تیم استقلال بیشترین آمار دقایق حضور در ترکیب این تیم را به خود اختصاص داده است.

خبر بد برای هواداران؛ یامگا به زودی از استقلال جدا می‌شود/ بدهی به استراماچونی به قرارداد ستاره فرانسوی رسید

بهترین گلزن به علاوه محبی  قایدی

کوین یامگا تاکنون با اینکه بیشتر اقات در پست دفاع به میدان رفته ۵ گل به ثمر رسانده و همراه با محبی و مهدی قائدی در صدر جدول گلزنان تیم استقلال قرار دارد. گلهای یامگا به ترتیب مقابل تیم‌های مس کرمان، نساجی، گل گهر سیرجان (بازی رفت)، صنعت نفت آبادان، گل گهر (برگشت) به ثمر رسید. کوین یامگا فصل گذشته نیز با به ثمر رساندن ۱۰ گل بهترین گلزن استقلال در سالی شناخته شد که در پایان، آبی پوشان جام قهرمانی را بالای سر بردند.

خوش استایل و چند پُسته

این بازیکن ۱۸۸ سانتی متری با ۸۵ کیلوگرم وزن دارای فیزیک خوبی برای بازی در تیم فوتبال است و تاکنون نیز در پست‌های دفاع راست و وینگر راست برای استقلال به میدان رفته و هیچ گاه از این نظر مشکلی با کادر فنی نداشته است.

تا تیر بازیکن استقلال است

نگاهی به صفحه این بازیکن در سایت ترانسفر مارکت مشخص می‌کند یامگل تا تاریخ ۳۰ جون ۲۰۲۳ یعنی نهم تیر ماه سال ۱۴۰۲ با استقلال قرارداد دارد که مشخص می‌شود حدود چهار ماه بیشتر به زمان جدایی این بازیکن از استقلال باقی نمانده است.

خبر بد برای هواداران؛ یامگا به زودی از استقلال جدا می‌شود/ بدهی به استراماچونی به قرارداد ستاره فرانسوی رسید

ستاره ۴۵ میلیاردی

این بازیکن در حال حاضر در صفحه ترانسفر مارکت به میزان ۸۵۰هزار یورو قیمت گذاری شده که قطعاً برای تمدید قرارداد با باشگاه استقلال باید در این باره با مسئولان این باشگاه پای میز مذاکره بنشیند. با احتساب قیمت هر یورو در بازار امروز که ۵۲ هزار و چهارصد تومان است، رقم فعلی قرارداد این بازیکن نزدیک به ۴۵ میلیارد تومان برای باشگاه استقلال تمام می شود.

یامگا در نوبت مذاکره

از باشگاه استقلال خبر می رسد به موازات برنامه‌ریزی‌های کادر مدیریتی برای تهیه پول جهت پرداخت بدهی سنگین آندره‌آ استراماچونی گروهی از اعضای کمیته نقل و انتقالات بازیکن در این باشگاه درصدد هستند تا با بازیکنانی مثل کوین یامگا که قراردادشان در پایان فصل جاری به اتمام میرسد وارد مذاکره شوند اما ظاهراً با وجود بدهی سنگین به استراماچونی، بدهی به شباب الاهلی(بابت انتقال قرضی قایدی) و مشکلاتی از این دست کسی جرأت نمی کند سراغ پرونده تمدید قرارداد یامگا برود. این در حالی است که هواداران استقلال به شدت خواستار تمدید قرارداد با این بازیکن هستند.

 

ارسال نظر
نظرات کاربران
بیشتر
دیگر رسانه ها