کد خبر : 71658

پرسپولیس برای رادوشویچ شرط گذاشت

پرسپولیس برای رادوشویچ شرط گذاشت

در شرایطی که حدود یک ماه از خروج بوژیدار رادوشوویچ از ایران می‌گذرد، او هنوز اقدامی برای فسخ قرارداد با پرسپولیس و شکایت به فیفا انجام نداده تا این احتمال وجود داشته باشد که او دوباره به ایران برگردد.

به گزارش فوتبالی، شنیده‌ها حاکی از تماس مدیران باشگاه پرسپولیس با رادو برای بازگشت او به ایران یا توافق برای جدایی به شکلی است که منجر به شکایت این بازیکن نشود. هر چند تاکنون این تماس‌ها نتیجه مثبتی نداشته و رادو به دنبال جدایی و دریافت قانونی مطالباتش است اما گفته می‌شود تلاش هایی صورت گرفته تا این گلر با حضور در ایران مطالباتش را دریافت کرده و در تمرینات شرکت کند.

رادو پیش از این اعلام کرده بود باشگاه ابتدا طلب او را به وکیلش در ایران پرداخت کند تا او حاضر شود با مدیران پرسپولیس مذاکره کند اما شنیده‌های خبرنگار فوتبالی حاکی از این است که شرط صدری برای تسویه با رادو، بازگشت گلر کروات به ایران و حضور او در تمرینات پرسپولیس است.

قرارداد رادوشوویچ با پرسپولیس تا پایان فصل 2023-2024 اعتبار دارد. که این خود بحرانی عمیق را ایجاد می‌کند. به عبارتی دیگر پرونده دروازه‌بان کروات قرمزها و نوع قرارداد او شباهت زیادی به پرونده ماریو بودیمیر دارد که پیش از این از  قرارداد 500 هزار یورویی، بیست و پنج هزار یورو گرفت و سپس برای باقی مانده قراردادش به فیفا شکایت کرد و با توجه به اینکه سال بعد با پرسپولیس قرارداد داشت و رقم ناچیزی را از لوکوموتیو زاگرب(مقصد بودیمیر بعد از پرسپولیس) گرفت، موفق شد تمام آن چیزی که می‌خواست را از پرسپولیس هم بگیرد.

بنابراین اگر رادو به فیفا شکایت کند و در سال‌های باقی مانده قراردادش، دستمزدی کمتر از 300 هزار یورو از تیم جدید بگیرد، می‌تواند ما به التفاوت این قرارداد را از پرسپولیس بگیرد و اگر فوتبال بازی نکند، با حکمی 900 هزار یورویی پرسپولیس را نقره داغ کند که احتمالا با جریمه و دیرکرد از یک میلیون یورو بیشتر خواهد شد. هر چند باشگاه پرسپولیس مدعی است که رادو تنها دو سال دیگر قرارداد دارد و رقم قراردادش 250 هزار یوروست.

 

ارسال نظر
نظرات کاربران
دیگر رسانه ها