کد خبر : 78816

فرمول یک | دلم برای شوماخر تنگ نمی شود چون مدام او را می بینیم

فرمول یک | دلم برای شوماخر تنگ نمی شود چون مدام او را می بینیم

رئیس پیشین فدراسیون جهانی اتومبیلرانی گفت: به طور مرتب، شوماخر را می‌بینم به همین دلیل، دلم برایش تنگ نمی‌شود؛ من مسابقات را با میشائیل تماشا می‌کنم.

به گزارش خودروتک به نقل از تسنیم، میشائیل شوماخر، قهرمان 7 دوره مسابقات اتومبیلرانی فرمول یکدر سال 2013 بر اثر یک سانحه حین اسکی در کوه‌های آلپ فرانسه، دچار آسیب شدید مغزی شد و تاکنون در کماست. وضعیت این قهرمان پیشین فرمول یک به درخواست همسرش، کورینا از رسانه‌ها و عموم مردم، مخفی نگه داشته شده است.

در این شرایط, عده بسیار محدودی از جمله ژان تاد، رئیس پیشین تیم فراری و فدراسیون جهانی اتومبیلرانی به صورت منظم با شوماخر در تماس هستند و او را ملاقات می‌کنند.

تاد 74 ساله در مورد شوماخر که حالا 53 سال دارد گفت: به طور مرتب، شوماخر را می‌بینم به همین دلیل، دلم برایش تنگ نمی‌شود. من مسابقات را با میشائیل تماشا می‌کنم. با این حال دلم برای کارهایی که با هم انجام می‌دادیم، تنگ شده است.

تاد در پایان گفت: من هرگز میشائیل و همسرش را تنها نمی‌گذارم. ما تجربیات زیبایی با هم داشتیم که قسمتی از وجود ماست و همچنان ادامه دارد. بعضی اوقات، پول و موفقیت، شخصیت انسان را تغییر می‌دهد اما شوماخر هرگز تغییر نکرد چون خیلی قوی بود.

 

ارسال نظر
نظرات کاربران
بیشتر
دیگر رسانه ها