کد خبر : 82675

۲ غایب بزرگ پرسپولیس در الکلاسیکو

 ۲ غایب بزرگ پرسپولیس در الکلاسیکو

بعد از بازی دیروز پرسپولیس این نگرانی ایجاد شد که ستاره های تیم یحیی به بازی با سپاهان نرسند.

پرسپولیس عصر روز گذشته درحالی به‌مصاف تراکتور رفت که میلاد سرلک و گئورگی گولسیانی از چندساعت قبل از مسابقه به بیماری سرماخوردگی دچار و هرچه به زمان بازی نزدیک شدند حال‌شان بدتر شد.

بااین‌حال هر دو بازیکن در ترکیب اولیه تیم قرار گرفتند و برای گرم کردن وارد زمین شدند اما در حین گرم کردن گولسیانی احساس ناراحتی کرد و راهی رختکن شد تا فرشاد فرجی جای او را بگیرد. سرلک هم دقایقی بعد به کادرفنی اعلام کرد که بدنش تحلیل رفته و نمی‌تواند آن‌طور که باید بازی کند. به این ترتیب هر دو بازیکن از ترکیب خارج شدند تا این نگرانی برای هواداران پرسپولیس ایجاد شود که مبادا آنها بازی با سپاهان را هم از دست بدهند.

در این مورد وقتی با اطرافیان تیم تماس گرفتیم، اعلام کردند که مشکل خاصی وجود ندارد: «کادرپزشکی وضعیت هر دو بازیکن را تحت کنترل دارد و وضعیت آنها خوشبختانه خیلی بد نبود یا دو، سه روز استراحت بهبود پیدا خواهند کرد تا ان‌شاءالله مشکلی برای همراهی تیم در بازی با سپاهان نداشته باشند.»

پرسپولیس روز شنبه در بازی برگشت لیگ برتر در ورزشگاه آزادی میزبان سپاهان است و اگر مشکل خاصی برای دیگر بازیکنان این تیم پیش‌نیاید در غیاب سعید صادقی و شیخ دیاباته به‌مصاف رقیب خود خواهد رفت.

البته در این میان صادقی شرایطش بهتر است اما شاید یحیی نخواهد درمورد او ریسک کند. به‌هرحال مصدومیت او از ناحیه رباط پا بوده و با کوچک‌ترین فشار ممکن است دچار پارگی شود. دیاباته هم بعد از مصدومیت دوباره به‌دنبال این است که عضله‌های چهار سر رانش را تقویت کند تا در سال جدید در شرایط بهتری به تمرینات برگردد. البته اگر او دیگر جایی در اندیشه‌های گل‌محمدی داشته باشد.

فرهیختگان

ارسال نظر
نظرات کاربران
دیگر رسانه ها