کد خبر : 82119

سر و وضع گنگ طوری همسر جدید پیمان قاسم خانی

سر و وضع گنگ طوری همسر جدید پیمان قاسم خانی

میترا ابرهیمی همسر فعلی پیمان قاسم خانی می باشد که حالا کلی مشهور شده و با عکسای گهگاهیش مورد توجه قرار میگیره.

شایانیوز-  میترا ابراهیمی رو شاید بشناسید و شاید هم نشناسید اما اگه از دسته دومی هستید باید بگیم ک ایشون همسر دوم و فعلی پیمان قاسم خانی می باشد که خیلی وقت نیست که با آقای بازیگر ازدواج کرده چرا که تازه سال گذشته بود که خبر و عکس وصلت این دو چهره علنی شد. اما انگاری رابطه میترا ابراهیمی و پیمان قاسم خانی مدت دار بوده و بعد از کلی شناخت به ازدواج ختم شده. پیمان قاسم خانی همسر اول بهاره رهنما می باشد که البته سابقا زن و شوهر بودن و حالا همچون دو غریبه آشنا هستند!!

نکته اینجاست که بهاره بانو خیلی زود بعد از طلاقش دباره ازدواج کرد اما پیمان خان خیر، که خب همین زود تصمیم گرفتنه باعث شد تا بهاره رهنما طلاق دومش رو هم تجربه کنه و حالا مجردی طور در حال زندگیه! میترا ابراهیمی برخلاف همسر سابق پیمان قاسم خانی، چندان اهل حاشیه و دیده شدن ها این چنینی نیست و سعی داره خودش رو چهره مثبت و جذاب داستان نشون بده. خانوم خانوما که در اینستاگرام روحیه ای به شدت متفاوت از بهاره رهنما داره و اغلب دنباله رو مواردی هستش که اصلا و ابدا بهاره رهنما تو فکرشم نیست! میترا ابراهیمی تصاویر بسیاری از خود صفحه شخصیش منتشر میکنه که خب یکی از همین تفاوتاش اینه که اهل تریپای اجق وجق و زیادی شنگول نیست که در ادامه نمونه ای بارز از آن را مشاهده می کنید.

بهاره رهنما و فازی که اونسر کهکشان سیر میکنه!

البته که لفظ شنگول پوشی بر این منظور نیست که هر کسی که شاد و سرحال استایل میزنه اشتباهه و هرکی خنثی دیده میشه خوبه! خیر!! اگه از دنبال کنندگان بهاره بانو بوده باشید که میدونید ایشون به شدددت از عجیب پوشی و رنگارنگ پوشی جوری که ناجور باشه و سایه های غلیییظ و میکاپای شاخ درار استقبال میکنه؛ که خب این روند چندان جالب نیست و شاد بودن هم روند خودش رو داره، حتی تو هالیوود!!

unknown_305792370_173503011899228_667455501156053987_n

زن هیچ، پیمان قاسم خانی چه خواهر زنی داره!

پیمان قاسم خانی و میترا خانوم یه پاشون ایرانه و یه پاشون اروپا اما با این حال از زوج های آروم و کم حاشیه ای هستند که چندان هم اهل جار زدن و خودنمایی نیستند! پیمان و میترا رفاقتی صمیمانه با مارال فرجاد نیز دارند و حتی تا به حال تصاویری بسیااار نزدیکی هم ازشون دیده شده که حرف و حدیث دار بود اما خب از اونجایی که بازیگرن و راااحت، این موضوعات ه به راحتی فراموش شد!

مارال فرجاد بازیگر مشهور که قطعا می شناسیدش مرداد ماه 40 ساله شد. به همین منظور تصویری از وی به همراه دوستای جیک تو جیکش منتشر شد که البته خواهر خانوم پیمان خان هم تو عکس هستند و برخی از کاربران همیشه در صحنه جذب آبجی خانوم شدند!

 

 

Untitled

زور میترا ابراهیمی بیشتر از بهاره رهنما بود؟!

میترا خانوم ابراهیمی از انجایی که اهل هنره، اهالی هنر و سینما هم با اسم و رسم اسوشن کم و بیش آشنا بودند اما خب مخاطب خیرررر! همین شد تا پس از ازدواج خانوم و آقای عاشق میترا ابرلهیمی توسط پیمان قاسم خانی مشهور بشه و حالا سیس عقاب تری به نسبت قبل داره!

اما از اونجایی که شنیده ها نشون میدن و برخی از کاربران هم در فضای مجازی منتظرن تا فقط سوژه ای داشته باشن تا بولدش کن و چهارتام بزارن روش، خیلیا میگفتن میترا ابراهیمی دلیل اصلیه طلاق بهاره رهنما بوده و یه جورایی هوار شده رو سر خونه زندگیه خانوم بازیگر!!

اما میترا خانوم در مصاحبه ای گفت که سال 95 از طریق یک دوست مشترک با پیمان قاسم خانی آشنا شده و اونموقع هم علاقه ای به هم نداشتند. درواقع ازدواج آن ها پس از چند سال دوستی انجام میشه و علاقشون هم بعد از طلاق!

Untitled (1)

وقتی پریا خانومِ بهاره یه حال اساسی به میترای پیمان میده!!

حالا یکم از احوالات پیمان و خانومش دربیایم و برسیم به تنها دخترش پریا قاسم خانی، باید بگیم که ایشون نیز به مانند مامان جانشون یه روحیه عجیب پسند دارند اما نکته جالب اینجاست که در مورد مجازی بازی دقیقا نقطه مقابل مادرش قرار داره و چندان اهل اینستاگرام و انتشار هررر چیزی نیست.

این زوج حالا لایف استیال مرفه و خوبی دارن گرچه فاصله سنیشون زیاده و همچون پدر و دختر میمونن، اما انگاری تفاهم جذابی دارن و همانند خانوم رهنما و آقای عباسی به دنبال ایجاد حاشیه به هر قیمتی نیستن!

از طرفی مدتی پیش پریا خانوم قاسم خانی از اونجایی که یه عکس مامان کُشون منتشر کرده بود نشون میده که رابطه بسیار خوبی با همسر پدرش داره و چرا که همونطور که در ادامه مشاهده می کنید تصویری عاشقانه از اونها به اشتراک گذاشت که خب برای کاربران جای تعجب داشت!

Untitled (2)

bhrh-rhnm

بیوگرافی جالب میترا ابراهیمی

میترا ابراهیمی متولد سال ۱۳۶۹ است و تحصیلات دانشگاهی خود را در رشته روان‌شناسی پشت سر گذاشته است؛ اما او در سینما نیز فعالیت دارد و تاکنون چند مستند ساخته است.

kkh

میترا ابراهیمی خبر ازدواج خود را با متنی بسیار جذاب اعلام کرد او در اینستاگرام خود نوشت:

"و آن کسی که نیمه‌ی من بود به درون نطفه من بازگشته بود و من درآینه می‌دیدمش که مثل آینه پاکیزه بود و روشن بود و ناگهان صدایم کرد و من عروس خوشه‌های اقاقی شدم....

امسال تولدی_دیگر بود"

yf

biography-mitraebrahimi02-2

 
 
 

بزرگان مدیریت ایران در دوره کوچینگ کسب و کار دانشگاه تهران

 

ارسال نظر
نظرات کاربران
بیشتر
دیگر رسانه ها