کد خبر : 75738

استقلال در دو بازی دوستانه از ترکیبی که قرار است برابر سپاهان به میدان برود استفاده کرده است.

به گزارش خبرورزشی - استقلال با صلاحدید فرهاد مجیدی دو بازی دوستانه در چند روز اخیر برابر فجرسپاسی و هوادار انجام داد تا به این شکل برای مصاف حساس برابر سپاهان آماده شود. مجیدی برای این دو دیدار تلاش زیادی کرد تا اطلاعات بازی تیمش به بیرون درز پیدا نکند اما با این حال شنیده شد که سرمربی استقلال در این دو بازی از ترکیب تیمی که قرار است برابر سپاهان به میدان برود استفاده کرده است.

در بازی برابر فجر و هوادار  سیدحسین حسینی در چارچوب دروازه قرار گرفته و محمد دانشگر، روزبه چشمی و عارف غلامی ۳ مدافع آبی ها بوده اند. جعفر سلمانی و صالح حردانی هم به عنوان دو بازیکن کناری استقلال به میدان رفتند.

در خط میانی زبیر نیک نفس و مهدی مهدی پور دو هافبک دفاعی استقلال بوده و رودی ژستد، کوین یاماگا و امیرحسین حسین زاده مثلث خط حمله این تیم را تشکیل داده اند.به این ترتیب به نظر می رسد استقلال با نفرات زیر به مصاف سپاهان برود. آبی ها در بازی برابر سپاهان سیلوا را در اختیار ندارند.

سیدحسین حسینی، محمد دانشگر، روزبه چشمی، عارف غلامی، جعفر سلمانی، صالح حردانی، مهدی مهدی پور، زبیر نیک نفس، رودی ژستد، کوین یاماگا و امیرحسین حسین زاده

عکس| لو رفتن ترکیب استقلال برابر سپاهان/ لیستی که قرار نبود رسانه‌ای شود!

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها