کد خبر : 71604

واکنش باشگاه استقلال به تعیین مدیرعامل پرسپولیس توسط آجورلو

واکنش باشگاه استقلال به تعیین مدیرعامل پرسپولیس توسط آجورلو

باشگاه استقلال نسبت به به تلاش مصطفی آجورلو برای انتخاب مدیرعامل پرسپولیس واکنش نشان داد.

به گزارش خبرآنلاین، روز گذشته مهرعلی باران چشمه که یکی از کاندیداهای جدی انتخاب به عنوان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس است، میهمان برنامه ورزش و مردم بود. او در بخشی از گفتگویش با پیمان یوسفی مجری این برنامه درباره پیشنهاد مصطفی آجورلو به او مبنی بر پذیرش پست مدیرعاملی پرسپولیس خبر داد.

باران چشمه در بخشی از صحبت هایش گفت: آقای آجورلو در استقلال باشگاه را سروسامان می‌دهد. در صحبتی که باهم داشتیم هم [فهمیدم] او استقلال را سروسامان داده است. او باشگاهی است و فوتبالی است و از عهده مدیریت باشگاه هم برمی‌آید. به من هم پیشنهاد کرد که بیا [به پرسپولیس] و من هم کمکت می‌کنم. اما من واقعا فکر می‌کنم افراد بهتر از من هستند که آنجا کار کنند. چون نیاز به این هست که کمک بیشتری به پرسپولیس شود.

این صحبت های باران چشمه با واکنش هایی در فضای مجازی همراه شد. هواداران پرسپولیس از اینکه مدیرعامل آبی پوشان به دنبال مدیرعامل تیمشان بوده، برآشفته شدند ولی اکنون باشگاه استقلال با انتشار اطلاعیه ای تمامی این ادعاها را تکذیب می کند. در ابتدای این بیانیه آمده است:

«در پی مصاحبه آقای باران چشمه که موجب سوء برداشت و انتساب یک موضوع نادرست به مدیرعامل باشگاه استقلال شده ارائه توضیحات زیر لازم است: 

جناب آقای آجورلو نه مداخله‌ای درباره معرفی گزینه مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس داشته و نه پیشنهادی به آقای باران چشمه مبنی بر مدیریت این باشگاه مطرح نموده بلکه اساسا تمرکز خود را بر مسائل باشگاه استقلال قرار داده‌اند.»

استقلالی ها در ادامه مدعی شده اند که باران چشمه در تماس با آجورلو خواستار دیدار با مدیرعامل استقلال شده است: « درباره آنچه از قول آقای باران چشمه گفته شده باید به چند نکته اشاره شود؛ 

آقای باران چشمه طی تماسی در روز دوشنبه خواستار ملاقات حضوری با مدیرعامل باشگاه استقلال شدند که منجر به برگزاری نشست مشترک شامگاه سه‌شنبه گذشته گردید.»

در ادامه بیانیه نیز ذکر شده است: «ایشان در این جلسه بیان نمودند که پس از پیشنهاد مسئولین مربوطه به ایشان جهت پذیرش مسئولیت مدیر عاملی باشگاه پرسپولیس، کلیه مراحل و اقدامات لازم حتی دریافت موافقت مسئولین ذیربط جهت دریافت حکم مدیرعاملی را طی کردند و از آقای آجورلو خواستند تا پیرامون این موضوع مشورت بدهند به این جهت که گویا دوستانی به ایشان توصیه کردند که حتما به واسطه پیچیدگی‌ها و دشواری‌های مدیریت در استقلال و پرسپولیس با آقای آجورلو مشورت نمایید. لذا انتساب این که آقای آجورلو، آقای باران چشمه را بعنوان مدیر عاملی پرسپولیس معرفی کرده نادرست و خلاف واقعیت است.»

در بخش بعدی بیانیه نیز ذکر شده است که آجورلو برای باران چشمه فقط آرزوی موفقیت کرده است و دخالتی در این انتخاب نداشته است: «در این گفت‌وگو، مدیرعامل باشگاه استقلال بدون مداخله در امور غیرمرتبط از آنجا که کار مدیریت ایشان را بنا به گفته‌های خودشان (آقای باران چشمه) قطعی دانستند برای وی آرزوی موفقیت کردند و هیچ دخل و تصرفی در این موضوع و فرآیند آن نداشته‌اند.»

در بخش پایانی این بیانیه با ذکر اینکه از صحبت های باران چشمه برداشت غلطی شده است، بر بی توجهی آبی پوشان به جوسازی رقبا و تمرکز بر روی مسابقات استقلال تأکید شده است: « بنابراین به نظر می‌رسد که از صحبت‌های آقای باران چشمه سوء برداشت شده و ذکر این نکته لازم است که تمرکز آقای آجورلو بر مسائل باشگاه استقلال است و طبیعتا ورودی به مسائل غیرمرتبط نداشته‌اند.

باشگاه استقلال بدون توجه به جوسازی رقبا با توکل به خداوند کریم و با حمایت هواداران عزیز و تلاش کادر فنی و بازیکنان با قدرت به مسیری که در پیش گرفته با آرامش و متانت ادامه خواهد داد.»

 

ارسال نظر
نظرات کاربران
بیشتر
دیگر رسانه ها