خبرفوری :

کد خبر : 65462

نوید محمدزاده و فرشته حسینی پیوند همسری بستند. نوید محمدزاده امروز با انتشار عکسی در اینتساگرام خود این موضوع را عمومی کرد.

نوید محمدزاده بازیگر مشهور کشورمان در میانه پخش سریال قورباغه که در آن با فرشته حسینی هم بازی بود، با انتشار عکسی خبر نامزدی خودش با فرشته حسینی را منتشر کرد. پس از آن بود که عکس های دو نفره و پست های عاشقانه نوید محمدزاده و فرشته حسینی در صفحات اینستاگرامشان گذاشته شد.

داستان رونمایی از علاقه نوید محمدزاده به فرشته حسینی نیز به این صورت بود که نوید محمدزاده ششم اردیبهشت امسال برای تولد فرشته حسینی در اینستاگرام خودش پیام تبریک تولد گذاشت و با گذاشتن یک قلب به نوعی خبر را منتشر کرد.

اکنون پس از گذشت چند ماه نوید محمدزاده و فرشته حسینی پیوند زندگی بستند.

نوید محمدزاده با انتشار عکسی از حلقه فرشته حسینی در اینستاگرام خود و تک کردن فرشته حسینی خبر ازدواجشان را برای عموم منتشر کرد.

فرشته حسینی نیز با انتشار این پست در اینستاگرام خود این موضوع را تایید کرد.

نوید محمدزاده و فرشته حسینی ازدواج کردند + عکس

نوید محمدزاده بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 17 فروردین ماه سال 1365 متولد شد. این هنرمند کشورمان در خانواده ای پرجمعیت با 12 فرزند در ایلام متولد شد و فرزند آخر خانواده است. نوید محمدزاده دارای 11 خواهر و برادر است و خواهرزاده و برادرزاده های متعددی دارد و جمعیت این خانواده به حدود 100 نفر میرسد و همواره از پدرش به نیکی یاد میکند و از او به عنوان مردی بزرگ نام میبرد.

فرشته حسینی در اردیبهشت سال ۱۳۷۶، از پدر و مادری افغان، در تهران به دنیا آمد. پدر و مادرش حدود ۳۰ سال پیش به دلیل جنگ از افغانستان به ایران آمده و در تهران ساکن شدند.

او بازیگری را نزد افرادی همچون اصغر محبی، مهتاب نصیرپور و محمد رحمانیان فرا گرفت و در نمایش‌هایی همچون خشونت علیه زنان، سینماهای من، شازده کوچولو، ماهی سیاه کوچولو، من موجودی احساساتی هستم و غیره به روی صحنه رفت.

ارسال نظر

دیگر رسانه ها