کد خبر : 80630

حراج آخرین ماشین جیمزباند با قیمت فضایی

حراج آخرین ماشین جیمزباند با قیمت فضایی

ماشین آخرین فیلم جیمز باند وقت مردن نیست – No Time to Die با قیمت چند میلیون دلاری فروخته شد. این خودروی خاص آرزوی همه طرفداران مامور 007 است.

به گزارش خودروتک ، جیمز باند، محبوب‌ترین مامور مخفی جهان (البته در دنیای سینما!) همیشه به خودروهای خاصِ فراموش‌نشدنی خود شهرت داشته و به تازگی روی هم رفته ۳ خودرو از آخرین فیلم جیمز باند تحت عنوان «وقت مردن نیست» (No Time to Die) با قیمت‌های چشمگیری در مزایده به فروش رفته است.

خودروهایی که طرفداران پر و پا قرص مامور 007 عاجزانه حسرت آن را می‌کشند.

آخرین ماشین جیمز باند

اول از همه، یکی از 8 خودروی بدلکاری استون مارتین DB5 در این فیلم با قیمت 3,209,773.17 دلار به فروش رسید. هر کدام از 8 خودروی بدلکاری DB5 برای فیلم جدید جیمز باند با هدف مشخصی توسعه پیدا کرده‌اند. این خودروی جیمز باند در مزایده دارای پلاک چرخان، چراغ‌های جلوی جمع‌شدنی، تیربارهای بالاپر و بمب‌های کوچک ساختگی است. همه عواید حاصل از فروش این ماشین جیمز باند به خیریه پرینس تراست که به جوانان بریتانیایی بین ۱۱ تا ۳۰ سال کمک می‌رساند و همچنین صندوق خیریه شاهزاده ولز اهدا شد.

سه خودروی جیمز باند در مزایده

از این استون مارتین 3.2 میلیون دلاری که بگذریم، یک استون مارتین V8 وانتیج مدل 1981، خودروی محبوب تیموتی دالتون از مامور 007 با قیمت 692,046 دلار در مزایده به فروش رسید. سال‌ها قبل نسخه‌ای از استون مارتین V8 در فیلم 1987 جیمز باند با نام «روشنایی‌های پایدار روز» (The Living Daylights) حضور پیدا کرده بود و حالا نسخه وانتیج آن به جدیدترین فیلم جیمز باند راه پیدا کرده است. درآمد حاصل از این مزایده برای آژانس کمیساریای عالی سازمان ملل متحد برای پناهندگان یا به اختصار UNHCR در نظر گرفته شد.

سومین و آخرین ماشین جیمز باند در این مزایده، یکی از 25 نسخه استون مارتین DBS سوپرلگرا 007 بود که استون مارتین به مناسبت حضور سوپرلگرا در این فرانچایز نمادین جیمز باند ساخته بود. استون مارتین DBS از صفحه‌ای با امضاهای حک‌شده چندین شخصیت مهم برخوردار است: لاشانا لینچ که داخل فیلم سوار این خودرو شده بود و تهیه‌کننده‌های فیلم مایکل جی. ویلسون و باربارا بروکلی. این استون مارتین فوق‌العاده ویژه با قیمت 442,909 دلار فروخته شد و کل این مبلغ به بنیاد سلطنتی شاهزاده و پرنسس ولز اهدا می‌شود.

 

ارسال نظر
نظرات کاربران
دیگر رسانه ها