کد خبر : 83254

دستور قاطع | علت افزایش قیمت پژو پارس تعیین تکلیف شود

دستور قاطع | علت افزایش قیمت پژو پارس تعیین تکلیف شود

مدیرکل تعزیرات حکومتی تهران در نامه‌ای از رئیس سازمان حمایت خواست علت افزایش قیمت پژو پارس را تعیین تکلیف کند و درباره افزایش قیمت این خودرو اظهارنظر کارشناسی داشته باشد.

به گزارش خودروتک به نقل از ایرنا، احمد جعفری‌نسب در نامه‌ای خطاب به رئیس سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان خواستار ورود مداخله‌گرانه و اظهارنظر کارشناسی در زمینه قیمت‌گذاری جدید پژو پارس شد.

به گفته مدیرکل تعزیرات حکومتی تهران، شرکت خودروساز علت افزایش قیمت را ابلاغیه معاون صنایع حمل و نقل وزارت صنعت، معدن و تجارت عنوان کرده که در همین خصوص لازم است سازمان حمایت مطابق وظیفه ذاتی نظارتی که بر عهده دارد به موضوع ورود و با اظهار نظر کارشناسی، تعزیرات حکومتی را در احقاق حقوق متقاضیان یاری کند تا در صورت احراز تخلف، این سازمان نیز بتواند پاسخگوی انتظارات مردم باشد.

جعفری‌نسب خواستار بررسی این شد که آیا ادعای افزایش قیمت خودروساز صحیح است و در صورت صحت، آیا مراحل و فرایند قانونی لازم برای افزایش قیمت مراعات شده است و چنانچه فرایند قانونی افزایش قیمت مراعات نشده، اشخاص یا دستگاه‌های متخلف احتمالی برای رسیدگی به تعزیرات حکومتی معرفی شوند.

مدیرکل تعزیرات حکومتی تهران از رئیس سازمان حمایت خواست چنانچه روند افزایش قیمت پژو پارس امسال به صورت قانونی بوده با توجه به اینکه شرکت خودروساز علت تحویل ندادن خودرو را نداشتن ظرفیت تولید دانسته، آیا عرضه خودرو به متقاضیان با موعد تحویل پاییز و زمستان ۱۴۰۲ نیز به قیمت جدید قانونی است؟

 

ارسال نظر
نظرات کاربران
دیگر رسانه ها