کد خبر : 82105

بمب استقلال در پرسپولیس هم خنثی شد!

بمب استقلال در پرسپولیس هم خنثی شد!

سرمربی پرسپولیس برنامه ای برای جذب سجاد شهباززاده مهاجم استقلال ندارد.

سجاد شهباززاده یکی از خریدهای پرسروصدای استقلال است. او از باشگاه سپاهان به‌ عنوان یکی از بازیکنانی که سابقه آقای گلی در لیگ را داشت، راهی تیم استقلال شد. این مسئله در شرایطی بود که پرسپولیس هم سفت‌وسخت پای خریدن او ایستاده بود. نهایتا بعد از کش‌وقوس‌های فراوان، سجاد، استقلال را به‌عنوان باشگاه جدیدش انتخاب کرد؛ انتخابی که همین حالا چندان برایش خوب از آب درنیامده است.

شهباززاده که در فصل بیستم رقابت‌های لیگ برتر با ۲۰ گل آقای گل شده بود، حالا و با گذشت ۱۳ هفته از فصل جدید نتوانسته اولین گل خود را با پیراهن آبی به ثمر برساند و همین باعث شد تا رفته‌رفته تحت یک‌سری فشار قرار گیرد. با توجه نیمکت نشینی‌های پی در پی سجاد در استقلال و نداشتن عملکرد مناسب در این تیم، خیلی‌ها از این بازیکن به عنوان یکی از خروجی‌های استقلال در نیم فصل خبر می‌دهند.

گویا ساپینتو اعتقادی به این بازیکن ندارد و قرار است مهاجم دیگری جانشین او شود. همزمان با انتشار خبر جدایی شهباززاده از استقلال، شایعاتی مبنی بر علاقه دوباره یحیی گل محمدی به این بازیکن شنیده شد. پرسپولیس با توجه به جدایی لوکادیا، مصدومیت‌های دیاباته و همچنین عملکرد ضعیف عبدی و پاکدل به دنبال خرید مهاجم در نیم فصل است. همین موضوع باعث شد تا شایعه پرسپولیسی شدن سجاد در نیم فصل به گوش برسد. اتفاقی که رخ نخواهد داد و یک بازارگرمی نافرجام برای این بازیکن بود، چراکه این بازیکن اصلا مورد نظر یحیی گل محمدی قرار ندارد و مهاجم نیمکت نشین آبی‌ها جایی در برنامه‌های سرمربی پرسپولیس ندارد.

یحیی در دو پنجره نقل و انتقالاتی تابستانی گذشته به دنبال جذب سجاد بود ولی هر دوبار این بازیکن پرسپولیس را سر کار گذاشت و به پرسپولیس نیامد. گل محمدی ضمن اینکه به شدت از این کار شهباززاده دلخور شد، دیگر به لحاظ فنی هم نمی‌خواهد سجاد را در تیمش داشته باشد و می‌خواهد بازیکنان دیگری را در خط حمله به کار بگیرد.

منبع: خبرورزشی

 

ارسال نظر
نظرات کاربران
بیشتر
دیگر رسانه ها