کد خبر : 81630

تصمیم گیرنده اصلی اعتصاب در پرسپولیس مشخص شد

تصمیم گیرنده اصلی اعتصاب در پرسپولیس مشخص شد

بیانیه عصر روز شنبه باشگاه پرسپولیس درخصوص اعتصاب سرخپوشان در تمرین صبح همین روز کافی نبود تا تمرین روز گذشته شاگردان یحیی گل‌محمدی برگزار شود.

باشگاه پرسپولیس در بیانیه خود تاکید داشت که امکان بخشیدن جریمه ۵ درصدی فصل پیش که مربوط به حذف زودهنگام از جام حذفی بوده ممکن نیست اما بزرگ‌ترهای این تیم زیر بار این جریمه نمی‌روند. مدیریت باشگاه پرسپولیس تاکید دارد وقتی پاداش‌ها همه لحاظ شده، جریمه‌ای هم اگر هست باید لحاظ شود. این در شرایطی است که برخی از سرخپوشان هیچ جریمه‌ای را نپذیرفته و در اعتراض به تصمیم اتخاذشده دو جلسه از تمرینات تیم‌شان را تحریم کرده‌اند.

نفراتی چون کمال کامیابی‌نیا، سیامک نعمتی و امید عالیشاه به‌عنوان تصمیم‌گیرندگان اصلی این ماجرا به‌نوعی رودرروی مدیریت باشگاه پرسپولیس قرار گرفته‌اند. این اختلاف به چند هفته قبل برمی‌گردد و در این هفته نیز به اوج خود رسید. درویش هفته پیش به بازیکنان معترض تیمش اعلام کرد تا اگر اعتراضی دارند به باشگاه بیایند اما آنها نپذیرفتند. از طرفی درویش هم در دو روز اخیر حاضر نشده به محل تمرین تیمش برود. درنهایت باید دید این قضیه ختم به خیر خواهد شد یا اعتصاب‌ها همچنان ادامه خواهد داشت. درویش درحالی بامداد دوشنبه به همراه برخی از اعضای هیات‌مدیره (به غیر از حسین خبیری و دلبری عضو جدید) برای تماشای بازی ایران راهی قطر شد که تا دیشب منتظر بود بازیکنان شاکی به دیدارش بروند.

ارسال نظر
نظرات کاربران
بیشتر
دیگر رسانه ها