کد خبر : 81307

اوضاع این 3 گزینه پرسپولیس اصلاً خوب نیست

اوضاع این 3 گزینه پرسپولیس اصلاً خوب نیست

یحیی گل محمدی در نقل و انتقالات تابستانی دست روی ۳ مهاجمی گذاشته بود که در این فصل اصلا شرایط خوبی ندارند.

پرسپولیس جزو موفق ترین تیم‌های لیگ برتری در نقل و انتقالات تابستانی بود. اتفاقی که نتیجه اش صدرنشینی این تیم در لیگ برتر بوده است و بازیکنان جدید این تیم هم به خوبی کار کردند تا مدیران این باشگاه در نقل و انتقالات تابستانی نمره قبولی بگیرند.

یحیی گل محمدی به دلیل ضعف تیمش در خط حمله، از ابتدا خواهان جذب ۲ مهاجم نوک شده بود. گل محمدی قصد داشت یک مهاجم از داخل لیگ برتر و یک مهاجم خارجی را به خدمت بگیرد تا تیمش در خط حمله به مشکل نخورد.

گزینه خارجی یحیی گل محمدی برای خط حمله کاسیانو بود که مدت زیادی را باشگاه پرسپولیس صرف مذاکره با این بازیکن و باشگاهش کرد و در نهایت هم بعد از یکی دو ماه، این بازیکن راهی لیگ عربستان شد. کاسیانو دیاز در ۸ بازی که در لیگ عربستان انجام داد، فقط یکبار موفق به گلزنی شد و اصلا عملکرد خوبی در تیم جدیدش نداشته است.

گزینه بعدی یحیی گل محمدی گادوین منشا بود. منشا که سابقه بازی برای پرسپولیس را هم در کارنامه دارد، فصل قبل آقای گل لیگ برتر شد و در تابستان قرار بود دوباره به پرسپولیس بیاید. اتفاقی که به دلیل اختلاف مالی بین طرفین رخ نداد و حضور منشا در پرسپولیس منتفی شد.

منشا برخلاف فصل قبل، در لیگ امسال اصلا خوب نبوده و در ۱۱ هفته ای که از لیگ گذشت، موفق به گلزنی نشد. عملکرد منشا آنقدر ضعیف بود که حتی در بازی‌های اخیر تیمش هم نیمکت نشین شد و خبری از حضور او در ترکیب اصلی مس رفسنجان نیست.

گزینه بعدی یحیی گل محمدی سجاد شهباززاده بود که در دو فصل اخیر سرمربی پرسپولیس قصد داشت این بازیکن را به خدمت بگیرد. سجاد در دو سال گذشته تا آستانه پرسپولیسی شدن پیش رفت ولی در آخر از حضور در این تیم پشیمان می‌شد.

شهباززاده به جای پرسپولیس، سر از استقلال در آورد ولی او هم در این فصل کاملا ناموفق ظاهر شده و حتی یک گل هم به ثمر نرسانده است. شهباززاده در چند بازی ابتدایی فصل فیکس بود ولی نمایش‌های ضعیف او باعث شد تا ساپینتو او را نیمکت نشین کند و حتی شایعه جدایی این بازیکن در نیم فصل هم به گوش می‌رسد.

نکته جالب اینکه گل محمدی بعد از منتفی شدن حضور این ۳ بازیکن در تیمش، به جذب لوکادیا و دیاباته رضایت داد و این دو بازیکن تا اینجا ۷ گل برای پرسپولیس به ثمر رساندند و کمک زیادی به صدرنشینی این تیم کردند.

همچنین هواداران پرسپولیس که با دیدن نمایش‌های درخشان لوکادیا حسابی ذوق زده شدند، در فضای مجازی خداراشکر می‌کردند که مهاجمانی مثل شهباززاده، منشا و کاسیانو به تیمشان نیامدند و باشگاه پرسپولیس گلزن قهاری مثل لوکادیا و همچنین بازیکن امتحان پس داده ای مثل دیاباته را به خدمت گرفت.

خبرورزشی

ارسال نظر
نظرات کاربران
دیگر رسانه ها