کد خبر : 80181

پرسپولیس اینگونه قهرمانی را از استقلال پس می‌گیرد

پرسپولیس اینگونه قهرمانی را از استقلال پس می‌گیرد

عملکرد پرسپولیس در هفته‌های ابتدایی فصل جاری لیگ برتر نشان از پیشرفت این تیم نسبت به فصل‌های گذشته و تلاش برای پس گرفتن عنوان قهرمانی از استقلال می‌دهد.

شروع تمرینات تیم ملی فوتبال ایران باعث توقف لیگ برتر در ایستگاه ششم خود برای فصل جاری بود تا تیم‌ها به استراحت رفته و برای ادامه مسابقات برنامه ریزی کنند.

تیم فوتبال پرسپولیس با کسب دو تساوی ابتدای فصل و چهار پیروزی متوالی در ادامه آن توانسته با ۱۴ امتیاز به صدر جدول رده بندی رقابت‌های فصل جاری تکیه بزند تا خبر از عزم جدی این تیم برای باز پس گرفتن قهرمانی دهد.

سرخپوشان پایتخت در حالی به تعطیلات شهریورماه رفتند که تا کنون هشت گل زده و دو گل خورده در کارنامه خود بابت ۶ دیدار ابتدای فصل ثبت کرده‌اند.

پر افتخارترین تیم لیگ برتر که پس از پنج قهرمانی متوالی این رقابت‌ها در فصل گذشته، جام را به استقلالی‌ها داد آماری قابل تأمل برای باز پس گیری آن از خود به جا گذاشته است.

این تیم در دوران طلایی با برانکو ایوانکوویچ (سه فصل) و دوران سرمربیگری گل محمدی در دو فصل و نیم گذشته هرگز نتوانست در شش بازی ابتدایی ۱۴ امتیاز جمع کند. این موضوع نشان می‌دهد پرسپولیس نه تنها استارت خود را برای قهرمانی دوباره در لیگ برتر محکم‌تر از همیشه زده است بلکه می‌خواهد رکوردهای خود را با دست فرمان یحیی گل محمدی بشکند تا دیگر کمتر کسی بتواند از او و تفکرات فنی اش انتقاد کند.

منبع: مهر

 

ارسال نظر
نظرات کاربران
بیشتر
دیگر رسانه ها