کد خبر : 82323

قیمت حواله سورن پلاس

قیمت حواله سورن پلاس

حواله سورن پلاس حدود 145 میلیون تومان معامله می‌شود. این نرخ برای مادران دارای دو فرزند بدون حتی ثبت‌نام و قرعه‌کشی با هر کد ملی ۱۵ میلیون تومان برآورد می‌شود.

به گزارش خودروتک به نقل از تجارت‌نیوز، حواله سورن پلاس حدودا 145 میلیون تومان در این بازار زیرزمینی خرید و فروش می‌شود. قیمت کارخانه‌ای این خودرو 261 میلیون و 422 هزار تومان بوده و در بازار آزاد حدودا 460 میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

ایران خودرو سعی کرده با تغییراتی در طراحی چراغ‌ها، جلوپنجره، دستگیره‌ها و رینگ‌ها و نیز افزودن اسپویلر سورن پلاس را با چهره‌ای جدیدتر روانه بازار کند. هر چند که تفاوت‌های عمده‌ای را بین سورن ای ال ایکس و مدل پلاس شاهد نیستیم، ولی همین تغییرات باعث دلپذیرتر شدن چهره مدل پلاس‌ سورن شده‌اند. در ادامه مشخصات فنی سورن پلاس۱۴۰۱ را باهم بررسی می‌کنیم.

در سورن پلاس، گرافیک داخلی چراغ‌ها تغییر کرده و نصب جلوپنجره مشکی، ظاهری متفاوت‌تر به این ماشین، بخشیده است. اسپویلر یا باله‌ی روی در صندوق عقب به اضافه‌ی چراغ‌های دو تکه‌ی زیبا نمای جذاب‌تری به این خودرو داده‌اند. در نمای جانبی هم شاهد رینگ‌های آلومینیومی دو رنگ، دستگیره درهای متفاوت و نوار طرح کرومی روی نوار شیشه‌های کناری هستیم.

در رابطه با طراحی داخلی، باید بگوییم که اولاً غربیلک فرمان مدل پلا مشابه غربیلک دنا پلاس می‌باشد. علاوه بر این از طرح فیبر کربن در برخی قسمت‌های صندلی استفاده شده و روکش صندلی‌ها دوخت قرمز رنگی دارد؛ که چشم را به خود جلب می‌کند. روکش فرمان چرمی، MFD و کامپیوتر سفری روی بخش بالایی داشبورد، سردنده جدید و موکت سقف فضای داخلی را دلپسندتر کرده؛ کیفیت پلاستیک مورد استفاده در داشبورد همچنان تعریفی ندارد. سورن پلاس فضای کافی برای 5 سرنشین دارد و صندوق عقب آن 500 لیتر ظرفیت دارد که برای خانواده‌های ایرانی مناسب است.

مشخصات فنی سورن پلاس

اکثر افراد منتظر تغییرات زیادی در مشخصات سمند سورن پلاس ۱۴۰۱ هستند، اما همان‌طور که ذکر کردیم و در ادامه می‌خوانید، تغییرات این خودرو نسبت مدل قبل به سمت بهینه شـدن و زیبایی ظاهری این ماشین رفتـه است. نمای خارجی سمند سورن پلاس تفاوت چشمگیری با مدل‌های پیشین این خودرو ندارد.

در اولین برخورد با سمند سورن پلاس ۱۴۰۱ متوجه تغییرات ظاهری نه‌چندان گسترده همچون تحول طراحی داخلی چراغ‌های جلو و عقب می‌شوید. همچنین جلوپنجره مشکی رنگ این خودرو به روز رسانی شده است. طراحی داخل سورن پلاس ۱۴۰۱ نیز دچار تغییراتی شده است. کابین سمند سورن پلاس دستخوش تحولات بنیادین شده است. به لحاظ فنی، سورن پلاس تفاوت چندانی با سورن ندارد؛ البته این خودرو دارای استاندارد آلایندگی یورو ۵ است.

 

ارسال نظر
نظرات کاربران
بیشتر
دیگر رسانه ها