کد خبر : 70167

ترکیب استقلال برای بازی با نساجی زودتر از آنچه تصور می‌شد در اختیار برخی رسانه‌ها قرار گرفت و آنها نیز به محض اطلاع از این ماجرا، ترکیب استقلال را یک روز قبل از بازی با نساجی لو دادند.

به گزارش ایران ورزشی، اطلاعات به حدی جزئی از دل تمرینات استقلال به بیرون برده می‌شود که برخی جریان‌ها از حضور دروازه‌بان سوم استقلال نیز در این میدان آگاهی و اطلاع کافی داشتند در حالی که معمولاً در چنین شرایطی سعی می‌شود، خبرهایی از این دست مخفی مانده و اطلاعات به این سرعت در اختیار برخی رسانه‌ها قرار نگیرد. در استقلال اما معمولاً هیچ خبری نیست که پنهان بماند و مهم‌ترین مسائل به سادگی از درون تیم به بیرون منتقل و در برخی کانال‌ها و صفحات مجازی اینستاگرام دیده می‌شود. 

در همین راستا فرهاد مجیدی چند روز قبل از بازی با نساجی و شروع دوباره لیگ برتر هشدارهایی را به زیرمجموعه‌اش داده بود و حتی گفته بود اگر بفهمد شخصی اقدام به اطلاع رسانی خبرهای درون تیم می‌کند، قطعاً برخورد سفت و سختی با او خواهد داشت اما با وجود هشدار‌های جدی و  بی‌پروای سرمربی استقلال و تهدید به کنار گذاشتن از مجموعه تیم، در کمال ناباوری همچنان خبرها به بیرون منتشر می‌شود. 

اینکه چه افرادی در حال انتقال اطلاعات جزئی تیم به بیرون از مجموعه هستند، روشن نیست اما به طور قطع مدیران باشگاه نیز باید پا وسط گذاشته و پیرامون این ماجرا تحقیقات دقیق‌تری انجام دهند تا فرهاد مجیدی نیز با آرامش بیشتری تیمش را هدایت کند.

 تردیدی نیست وقتی به این سادگی خبرها و حتی ترکیب اصلی استقلال یک روز مانده به بازی‌های حساس در اختیار رسانه‌ها قرار می‌گیرد و رقبا به سادگی پی به ترکیب استقلال می‌برند، کار برای فرهاد مجیدی نیز سخت‌تر و دشوارتر می‌شود. 

در هفته‌های آتی استقلال بازی‌های سخت‌تری نیز پیش روی خود دارد و اگر اوضاع به همین منوال پیش برود، دشواری‌های مجیدی و همکارانش برای کسب موفقیت در استقلال فزونی خواهد گرفت.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها