کد خبر : 70074

از امروز صبح خبری منتشر شده که نشان می دهد بر اساس دستورالعمل و موافقت ستاد ملی کرونا همچنین با همکاری سازمان لیگ برتر فوتبال ایران استقلال بلیط فروشی محدود با استفاده از 30 درصد ظرفیت ورزشگاه به صورت آزمایشی در مسابقه تیم های استقلال تهران و نساجی مازندران انجام خواهد شد.

به گزارش فوتبالی، این اتفاق در حالی رخ می‌دهد که هنوز مشخص نیست چه  برنامه‌ای برای بلیت فروشی این بازی طرح‌ریزی شده و آیا سامانه بلیت‌فروشی آنلاین، برای بازی فردای دو تیم، در حال حاضر فعال هست یا نه؟

از طرف دیگر مهمترین نکته در ورود تماشاگران به ورزشگاه، چک کردن گواهی تزریق واکسن آنهاست و احتمالا در بخش بارگذاری مدارک، باید بخشی برای آپلود مدارک مربوط به تزریق واکسن کرونا وجود داشته باشد.

حتما خاطرتان هست که پیش از این و هنگام بلیت‌فروشی الکترونیک، چه مشکلاتی به وجود آمد و باید دید حالا که این بلیت‌فروشی قرار است وارد فاز جدیدی شود، تماشاگران می‌توانند بدون مشکل وارد ورزشگاه آزادی شوند یا اینکه مشکلاتی که در گذشته وجود داشت، فردا هم روز سختی را برای حدود 30 هزار تماشاگری رقم خواهد زد که می‌توانند بازی را از نزدیک ببینند. البته هنوز فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ در این زمینه به صورت رسمی چیزی اعلام نکرده اند.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها