کد خبر : 81508

براساس اعلام شرکت آرین پارس موتور، مرحله جدید عرضه کراس اوور لاماری ایما در بورس کالا آغاز شد.

مدل ۱۴۰۱ کراس اوور لاماری ایما در درآخرین طرح فروش شرکت آرین پارس موتور به قیمت یک میلیارد و ۹۴ میلیون تومان به فروش رسید و بر این اساس، شرکت آرین موتور در نظر دارد تا در روز سه شنبه مورخ ۲۴ آبان ۱۴۰۱ دومین مرحله عرضه این خودرو را در بورس اجرا نماید.

به نقل از بیدار بورس، لازم‌ به ذکر است در دور قبلی عرضه در بورس کالا که ابتدای آبان ماه برگزار گردید، تعداد ۲۰۰ دستگاه کراس اوور لاماری ایما در رنگ‌های سفید و مشکی عرضه گردید که با استقبال خریداران محترم همراه بود.

در برنامه جدید عرضه این خودرو در بورس، همچنان هر کد ملی تنها مجاز به ثبت سفارش روی یکی از کدهای عرضه شده در تاریخ فوق و برای یک دستگاه خودرو میباشد و صدور سند و شماره گذاری خودرو فقط به نام شخص خریدار انجام خواهد شد.

خریداران محترم ملزم به ایجاد و تکمیل پرونده شخصی و واریز وجه هزینه‌های ۹ درصد مالیات ارزش افزوده بر مبنای قیمت نهایی فروش و سایر هزینه‌ها برای بیمه شخص ثالث، پلاک، مالیات و عوارض شماره گذاری و عوارض شهرداری میباشند که باید همزمان با تسویه اصل مبلغ واریز نمایند.

لازم به یاداوری است که تمامی هزینه‌های خرید خودرو لاماری ایما از بورس کالا باید توسط شخص خریدار و از حساب بانکی “شخصی خریدار” انجام و به حساب شرکت آرین پارس موتور از طریق وب گاه و درگاه پرداخت الکترونیک واریز شود.

98 دستگاه فیدلیتی مشکی و سفید معامله شد.

به نقل از بیداربورس، پس از رقابت بین 441 سفارش برای خرید 98 دستگاه فیدلیتی 7 نفره سفید توسط بهمن موتور در بورس کالا، سرانجام خریداران با 42.02درصد رقابت و میانگین قیمت یک میلیارد و 96میلیون تومان موفق به خرید شدند. قیمت پایه این ماشین 772میلیون‌ تومان اعلام شده بود.

فیدلیتی 7 نفره

پس از رقابت بین 570 سفارش برای خرید 98 دستگاه فیدلیتی 7 نفره مشکی توسط بهمن موتور در بورس کالا، سرانجام خریداران با 46.19درصد رقابت و میانگین قیمت 1میلیارد و 128میلیون و 602هزار تومان موفق به خرید شدند. قیمت پایه این ماشین 772میلیون تومان اعلام شده بود.

فیدلیتی 7 نفره مشکی

ارسال نظر

دیگر رسانه ها