خبرفوری :

کد خبر : 7982

مهر: یک فروند هواپیمای ۷۰۷ به هنگام فرود در فرودگاه فتح تهران از باند خارج و دچار آتش سوزی شد. اگرچه برخی منابع گفتند این هواپیما متعلق به ارتش است اما روابط عمومی ارتش آن را تکذیب کرد.

جعفرزاده، سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: این هواپیما متعلق به خطوط هواپیمایی قرقیزستان هنگام فرود در فرودگاه فتح تهران، از باند خارج و دچار آتش سوزی شد. 

گفته می شود این هواپیمای باری۷۰۷ از بیشکک قرقیزستان به سمت فرودگاه پیام در حال حرکت بوده است که خلبان به اشتباه در فرودگاه فتح کرج فرود آمده و دچار سانحه شده است.

برخی منابع حاضر در محل سانحه از سقوط این هواپیما خبرداده اند. 

۷۰۷ سانحه دیده متعلق به ارتش است؟

یک منبع آگاه بلافاصله پس از حادثه در گفتگو با خبرنگار مهر اعلام کرد که هواپیمای حادثه دیده متعلق به نیروی ارتش جمهوری اسلامی ایران بوده است. اما روابط عمومی ارتش جمهوری اسلامی ایران در گفتگو با خبرنگار مهر اعلام کرد این هواپیما نظامی و متعلق به ارتش نبوده است. 

سخنگوی اورژانس تهران: هواپیما ۱۰ سرنشین داشته است

سخنگوی اورژانس تهران گفت: این هواپیما ۱۰ سرنشین داشته است. 

بار هواپیما گوشت بوده است

منابع خبری اعلام کردند این هواپیما حاوی گوشت قرمز بوده است.

سقوط هواپیما نزدیک ساختمان‌های مسکونی/ساختمان دچار آتش سوزی شد

مسئولان در مورد برخورد یا عدم برخورد هواپیما با منطقه مسکونی حاضر به اظهار نظر نشده اند اما عکسهای منتشر شده از صحنه حادثه نشان می دهد هواپیما بسیار نزدیک به ساختمان‌های مسکونی- نظامی حاشیه فرودگاه فتح سقوط کرده است. به طوری که ساختمان مجاور محل سقوط هواپیما دچار آتش سوزی شده است. 

خلبان نجات پیدا کرد

منابع آگاه خبردادند که یکی از خدمه این هواپیما نجات پیدا کرده است ۱۵ نفر در این هواپیما بودند.

 

اخبار تکمیلی متعاقبا اعلام می شود 

 

 

 

 
ارسال نظر

بیشتر