کد خبر : 75667

آخرین مدل تویوتا لندکروز که در ایران به صورت گسترده وارد شد مدل 2013 است اما این موجب نشد که تویوتا لندکروز 2020 را در ایران نبینیم. حالا هم نوبت به تویوتا لندکروز 2022 رسیده است.

به گزارش خودروتک، تویوتا لندکروز یکی از گرانترین خودروهای حال حاضر بازار ایران به حساب می آید. ممنوعیت واردات باعث شده تا تویوتا لندکروز در بازار قیمت کاذبی پیدا کند. تویوتا لندکروز قدیمی مدل 2012 و 2013 اکنون از قیمت نمونه صفر کیلومتر آن در کشورهای همسایه بیشتر قیمت می خورد. تویوتا لندکروز در حال حاضر محبوبترین خودرو برای آفرود رفتن در ایران به حساب می آید. تویوتا لندکروز قدیمی اکنون در ایران به مدل های جدید فیس لیفت و تیونینگ می شوند.

فیس لیفت تویوتا لندکروز به مدل 2022

شاید خودروسازی ما از تحولات روز خودروسازی دنیا عقب افتاده باشد، اما در تیونینگ خودرو مکانیک های ایرانی تقریبا هر کاری از دستشان بر می آید. نمونه اش را باید در تیونینگ تویوتا لندکروزهای قدیمی موجود در ایران به رخ جدید جستجو کرد. پس از فیس لیفت تویوتا لندکروزهای قدیمی به مدل 2020 حالا موج فیس لیفت تویوتا لندکروز به مدل 2022 هم به راه افتاده است.

نگاهی به تصاویری که از فیس لیفت تویوتا لندکروز به مدل 2022 در اینستاگرام منتشر شده است نشان می دهد که این تغییر چهره اغلب بسیار هم استادانه و تمیز انجام شده است. 

البته برای فیس لیفت تویوتا لندکروز قدیمی به مدل 2022 ظاهرا از دو مدل کیت استفاده می شود که یکی بسیار بسیار به نمونه اصلی شبیه است و دیگری شباهت کمتری دارد. به هر حال به زودی شاهد موج تردد تویوتا لندکروزهای قدیمی در لباس جدید خواهیم بود.

تویوتا لندکروز فیس لیفت شده به مدل 2022 :

فیس لیفت تویوتا لندکروز 2010 به 2022

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها