کد خبر : 72363

ون برقی مسافرتی ثور ویژن | 480 کیلومتر با یک بار شارژ

ون برقی مسافرتی ثور ویژن | 480 کیلومتر با یک بار شارژ

جذابیت‌های بازار خوروهای الکتریکی، بسیاری از شرکت‌های بزرگ و کوچک دنیا را به حضور در این حوزه وسوسه کرده و حتی ایراستریم (Airstream) را به رونمایی از مدل‌های الکتریکی واداشته است.

به گزارش خودروتک به نقل از آی تی ایران ، این شرکت اخیرا از دو مدل مفهومی الکتریکی به نام‌های eStream و Thor Vision Vehicle رونمایی کرد.

مدل نخست، از نوع مدل‌های کمپر (Camper) به شمار می‌رود که به باتری‌های ۸۰ کیلووات ساعتی مجهز شده و انرژی را به دو موتور الکتریکی تعبیه‌شده روی دو چرخ، منتقل می‌کنند.

این موتورها قادرند توانی معادل ۲۴۲ اسب بخار و گشتاوری معادل ۱۷۹ نیوتن‌متر را تولید کنند.

این تریلر دو موتوره از قابلیت کنترل از راه دور از طریق تلفن همراه نیز برخوردار است و کاربر می‌تواند محل کمپ خود را جابجا کرده و آن را حرکت دهد.

محصول مفهومی دیگر ایراستریم که تحت عنوان Thor Vision Vehicle شناخته می‌شود، یک ون مسافرتی لوکس در کلاس مدل‌های RV به حساب می‌آید و متنی بر ون فورد ترانزیت طراحی شده است.

به گفته شرکت سازنده، این ون می‌تواند با یک بار شارژ تا ۳۰۰ مایل (۴۸۲ کیلومتر) را طی کند که جزو مدل‌هایی با بیشترین میزان مسافت قابل پیمایش به شمار می‌رود.

هنوز هیچ حرفی در خصوص این موضوع که آیا این دو مدل به مرحله تولید خواهند رسید یا خیر، زده نشده؛ چه رسد به اینکه زمانی برای تولید و عرضه آنها اعلام شود.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها