کد خبر : 68821

تریومف، این کارخانه موتورسیکلت سازی ادعا می کند که هزینه تعمیر و نگهداری تایگر اسپرت 660 بسیار پایین است.

به گزارش خودروتک به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، در ماه آگوست بود که کارخانه موتورسازی Triumph اقدام به ارائه اجمالی از اولین نمونه موتورسیکلت تولیدی خود کرد و موتورسیکلت تایگر اسپرت ۶۶۰ جدید خود را رسماً معرفی کرد.

Triumph تایگر اسپرت ۶۶۰، ۲۰۲۲ با داشتن پلتفرم مشابه با رودستر Trident ۶۶۰، مدلی از موتورسیکلت های ورزشی است که دارای قدرت بالا و در عین حال هزینه کم است. رقیبانی که برای این موتورسیکلت وجود دارد شامل کاوازاکی ورسیس ۶۵۰ در اروپا، یاماها تریسر ۷ است.

ناگفته نماند برخی از خریداران این موتورسیکلت را برابر با موتورسیکلت کراس  سوزوکی V-Strom ۶۵۰ می دانند چرا که همان توانایی که سوزوکی دارد را داراست !، اما احتمالاً در برابر یاماها Ténéré ۷۰۰ یا آپریلیا Tuareg ۶۶۰ قوی نخواهد بود.

اولین نگاه دقیق به موتورسیکلت 2022 Triumph Tiger Sport 660

 
تایگر اسپرت ۶۶۰ از همان خنک کننده DOHC Inline-Triple استفاده می‌کند و دارای عملکرد ۸۰ اسب بخاری در ۱۰ هزار و  ۲۵۰ دور در دقیقه و ۴۷ پوند فوت است. در ۶۲۵۰ دور در دقیقه و با پیروزی ۹۰  درصدی از حداکثر گشتاور خود از ۳۶۰۰ دور در دقیقه تا ۹۷۵۰ دور در دقیقه در دسترس است.
 
 

اولین نگاه دقیق به موتورسیکلت 2022 Triumph Tiger Sport 660

 تایگر اسپرت ۶۶۰ همچنین دارای یک صدا خفه کن مشابه Trident و همچنین یک کلاچ لغزنده و کمک است. این موتور در یک قاب فولادی لوله‌ای شبیه به Trident قرار گرفته است و دارای یک زیر فریم بلند برای حمل چمدان و یک صندلی در سطحی مناسب است. 

Tiger دارای دو کالیپر ترمز جلو دو پیستونی و یک کولیس عقب تک پیستونی است. ABS در آن استاندارد بوده، همچنین دارای یک سیستم کنترل کشش قابل تعویض است. بسته الکترونیکی همچنین شامل دو حالت سواری قابل انتخاب با یک صفحه TFT رنگی کوچک است که در یک صفحه LCD سفید ادغام شده است و همچنین برای کار با لوازم جانبی My Triumph طراحی شده است تا اتصال تلفن و کنترل GoPro را ارائه دهد.

اولین نگاه دقیق به موتورسیکلت 2022 Triumph Tiger Sport 660

 
تایگر اسپرت ۶۶۰ موقعیت سواری راحتی را به ارمغان می آورد؛ کنترل‌های نیز برای سواری راحت و آرام در فضای شهری و غیر شهری قرار گرفته است. مدل آبی موجود در عکس‌ها مجهز به تعدادی لوازم جانبی از جمله مخزن ۵۷ لیتری با درپوش‌های رنگی و روکش چرمی است.
 

اولین نگاه دقیق به موتورسیکلت 2022 Triumph Tiger Sport 660

 
 
از ویژگی‌های استاندارد می‌توان به مخزن سوخت ۴.۵ لیتری، لاستیک‌های Michelin Road ۵ و چراغ‌های جلوی دوقلوی LED اشاره کرد. در بازار‌هایی که چراغ راهنمای LED اجازه نصب ندارد، از بین می رود و جای آن را نشانگر‌های LED قرار می دهند.
ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها