کد خبر : 68614

استرند کرفت | جت اسکی با قلب خودروهای عضلانی

استرند کرفت | جت اسکی با قلب خودروهای عضلانی

از امکانات اختصاصی دیگر می توان به سیستم استریو، نمایشگر 15 اینچی لمسی که تمامی فعالیت های پیشرانه و سیستم صوتی را نمایش می دهد، پنل های تزئینی چوبی، دوربین زیرآب و ... اشاره کرد.

به گزارش خودروتک به نقل از عصر ایران- پیشرانه 8 سیلندر در صنعت خودرو همواره نماینده حسی از قدرت و هیجان بوده است. زمانی که درباره خودروی 8 سیلندر صحبت می کنیم، این محصول بطور خودکار در سطحی بالاتر از نمونه های 4 سیلندر و 6 سیلندر قرار می گیرد و به نوعی جایگاه برتری را در اختیار دارد حتی اگر مشکلاتی مانند مصرف بالا یا استهلاک بیشتر قطعات را همراه داشته باشد!

اما در این مطلب، یک 8 سیلندر را معرفی می کنیم که در شرایط نامتعارفی باید قابلیت های خود را به نمایش بگذارد! زیرا براساس ادعای " استرند کرفت "(مالک طرح)؛ با اولین جت اسکی مجهز به موتور 8 سیلندر ملاقات خواهید کرد.

این وسیله لوکس از موتور 8 سیلندر شلبی دیتونا جی تی 6.2 لیتری 600 اسب بخاری استفاده خواهد کرد. این پیشرانه با سیستم خنک کننده اختصاصی دمایش کنترل می شود.

نکته جالب در رابطه با طراحی جت اسکی استرند کرفت به شباهت آن با سوپراسپرت هایی مانند بوگاتی ویرون و ... مربوط می شود.

از امکانات اختصاصی دیگر می توان به سیستم استریو، نمایشگر 15  اینچی لمسی که تمامی فعالیت های پیشرانه و سیستم صوتی را نمایش می دهد، پنل های تزئینی چوبی، دوربین زیرآب و ... اشاره کرد.در رابطه با زمان تولید انبوه و قیمت احتمالی آن اطلاعاتی ارائه نشده اما قطعا برچسب قیمت کهکشانی همراه خواهد داشت.

 
 

 

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها