کد خبر : 67312

پیشرانه باکسر کاملا جدید ب‌ام‌و آر1250 آر با ظرفیت 1250 سی‌سی و بیشینه گشتاور 105 پوند-فوت بیش از گذشته نیرو تولید می کند.

به گزارش خودروتک به نقل از عصر ایران - رنارد اسپید شاپ یک کارگاه ساخت محصولات سفارشی و ارائه دهنده قطعات و تجهیزات خاص موتورسیکلت در کشور استونی است و طی یکی از جدیدترین پروژه های خود به سراغ ب‌ام‌و آر1250 آر رفته و با یک طراحی سفارشی چهره ای جدید و خیره کننده به این موتورسیکلت بخشیده است.

BMW R1250 R نسخه استاندارد

BMW R1250 R نسخه استاندارد

نسل جدید ب‌ام‌و آر1250 آر بستر مناسبی برای ساخت یک موتورسیکلت سفارشی است. این موتورسیکلت با ظاهری پویا طراحی شده و رنارد اسپید شاپ با تغییراتی که در آن ایجاد کرده یک کروزر شهری لوکس و جذاب که به نام ری‌ایمجیند (Reimagined) شناخته می شود را خلق کرده است.

پیشرانه باکسر کاملا جدید ب‌ام‌و آر1250 آر با ظرفیت 1250 سی‌سی و بیشینه گشتاور 105 پوند-فوت بیش از گذشته نیرو تولید می کند. ب‌ام‌و شیفت‌کم (BMW ShiftCam) فناوری نوآورانه کنترل متغیر میل بادامک این شرکت است که از ارائه عملکرد مطلوب در هر سرعتی اطمینان حاصل می کند.

چشمگیرترین بخش طراحی ظاهری موتورسیکلت ب‌ام‌و آر1250 آر ری‌ایمجیند پنل های سفید بدنه است که ظاهری خیره کننده و آینده‌نگر به آن بخشیده و پیشرانه باکسر دو سیلندر ب‌ام‌و را در خود جای داده است. پنل های بدنه و باک سوخت به صورت دست ساز و از جنس آلومینیوم ساخته شده اند. همچنین، جلوپنجره و بخش اتصال دهنده چرخ به فریم موتورسیکلت نیز آلومینیومی هستند. پوشش سیستم تعلیق جلو و شبکه توری با استفاده از فناوری چاپ سه بعدی ساخته شده اند. چراغ های دوتایی در قسمت جلو یکی دیگر از مواردی است که جلب توجه می کند. در قسمت عقب، زین به سبک بوبر با تک چراغ عقب یکپارچه شده است.

رینگ های ساخت شرکت ایتالیایی JoNich Wheels و صداخفه کن های تیتانیومی ساخت شرکت آکراپوویچ از دیگر موارد سفارشی موتورسیکلت ب‌ام‌و آر1250 آر ری‌ایمجیند هستند.

 

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها