کد خبر : 67046

«دِمبل» که یک مرسدس سه محوره، فضای داخلی سه گانه توسعه یافته، طراحی داخلی قایق‌های تفریحی، الهام از موتورهای اسپورت و مجموعه خودکفایی چشمگیر را ارائه کرده، ادعا می‌کند که نخستین خط تولید «سوپرقایق زمینی» جهان را در اختیار دارد.

به گزارش خودروتک به نقل از همشهری ، اتاق‌های جداگانه این اتوبوس در پشت درهای شیشه‌ای نیمه‌شفاف گسترانیده شده‌اند و کفپوش‌های چوبی سخت به‌خوبی با دیوارها ترکیب شده‌اند.

مجموعه اصلی که با استفاده از یک ماژول گسترش اسلاید، از عرض فراتر می‌رود و باعث می‌شود که افراد خواب‌دوست در یک تختخواب به طول، عرض و ارتفاع ۲ متری در خوابی راحت فرو روند.

مبلمان و دکوراسیون جذاب شامل صندلی‌های ناهارخوری تاشو به سبک صندلی کارگردان‌ها، دیوارکوب، سرویس بهداشتی و سینک ظرفشویی، نورپردازی محیط ، تزئینات سنگی حمام و روکش مبل چرمی است.

تصاویر | لوکس‌ترین اتوبوس دنیا به خود دیده است

اتوبوس یا بهتر بگوییم هتل سیار «دِمبل» ساکنان را در مدتی طولانی با استفاده از آرایه خورشیدی روی سقف، ژنراتور داخل و مخزن آب شیرین هزار لیتری پشتیبانی می‌کند. ترکیبی از گرمای زیر کف و رادیاتور باعث گرم شدن در هوای سرد می‌شود. در خارج، سایبان به طول ۶۳۰ و عرض ۳۵۰ سانتی‌متر با حسگرهای باد، سایه‌ای برای غذاخوری در فضای باز ایجاد می‌کند.

تصاویر | لوکس‌ترین اتوبوس دنیا به خود دیده است

قرار است از شنبه آینده و طی نمایشگاه کاروان دوسلدورف، «دِمبل» نیز اعجوبه خود را به نمایش بگذارد. شاید پس از آن بتوان اطلاعات بیشتری در خصوص این وسیله به‌دست آورد.

تصاویر | لوکس‌ترین اتوبوس دنیا به خود دیده است

تصاویر | لوکس‌ترین اتوبوس دنیا به خود دیده است

 
ارسال نظر

دیگر رسانه ها