کد خبر : 62955

بی وای دی رکورد تولید اولین کوپه مجهز به سقف هاردتاپ جمع شونده یا همان کانورتیبل را در اختیار دارد زیرا در سال 2009 محصولی را با قیمت 25 تا 31 هزار دلار روانه بازار چین کرد که این ویژگی را در اختیار داشت.

به گزارش خودروتک به نقل از عصر ایران ، همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید؛ این خودرو دقیقا یک کپی کامل از محصولات مرسدس بنز است که از منظر ابعاد برابر با 4490 میلیمتر در طول، 1780 میلیمتر در عرض و 1405 میلیمتر در ارتفاع توسعه یافته است. فاصله بین محورهای آن نیز برابر با 2520 میلیمتر محاسبه شده است.

این کوپه چینی بین 1525 تا 1550 کیلوگرم وزن دارد.

در بخش پیشرانه آن از نمونه 2 لیتری 4 سیلندر تنفس طبیعی با 140 اسب بخار خروجی و گشتاور186 پوندفوت استفاده شد که شاخص مصرف سوخت آن برای 100 کیلومتر رانندگی در شهر برابر با 10.9 لیتر، در بزرگراه 6.8 لیتر و در حالت ترکیبی 8.3 لیتر است.

بیشینه سرعت این مدل نیز برابر با 180 کیلومتر برساعت ثبت شده است.

در بخش جعبه دنده با توجه به تریم نمونه 5 سرعته دستی یا 6 سرعته اتوماتیک پیش روی مشتریان قرار داشت که هر دو مدل با محور جلو در ارتباط هستند.

سیستم ترمز در تمامی چرخ ها دیسکی و رینگ های آلومینیومی در اندازه 16 اینچی ارائه شدند که به هیچ عنوان قابل قیاس با کوپه مرسدس بنز نیست.

از امکانات کابین نیز می توان به سیستم تهویه اتوماتیک، استارت دکمه ای، پخش سی دی، ناوبری ماهواره ای، یو اس بی، استراحتگاه دست ردیف اول، فرمان با قابلیت تنظیم عمق و ارتفاع، فرمان چرم، پاور ویندوز جلو و عقب، آینه های برقی و تاشوی اتوماتیک اشاره کرد.

در بخش ایمنی نیز مواردی مانند: ورود بدون کلید، رادار پارک عقب، دوربین عقب، ای بی اس، ایی بی دیی، ایربگ جلو و کناری  و ... قابل اشاره است.

 
 

 

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها