کد خبر : 61648

احتمالا اکثر شما سریال قورباغه را دیده اید که در آن از یک پورشه نیز استفاده شد. نکته ای درباره این پورشه وجود دارد که در ادامه به آن می‌پردازیم.

به گزارش خودروتک به نقل از گسترش ، در یکی از قسمت های سریال قورباغه ، یک مامور، پورشه صابر ابر (رامین) را بررسی می‌کند و از او می‌خواهد که صندوق عقب خودرو را باز کند. اما وقتی رامین صندوق را باز می‌کند مامور به او می‌گوید این که موتور هست!

نکته جالب اینجاست که در پورشه باکستر اس،   موتور در فضایی مابین صندوق و صندلی عقب قرار دارد. یعنی این خودرو صندوق عقب هم دارد و وقتی در آن را باز می‌کنید شاهد یک فضای خالی هستید. علاوه بر آن در جلوی خودرو نیز فضای خالی دیگری به صورت اضافه وجود دارد. بنابراین آنجایی که مامور به آن اشاره می‌کند موتور خودرو قرار ندارد و یک صندوق عقب عادی مانند سایر خودروهاست.

اگر بخواهیم به خودرویی که پیشرانه آن دقیقا در قسمت عقب خودرو قرار دارد اشاره کنیم می‌توان پورشه ۹۱۱ را نام برد. به نظر می‌رسد هومن سیدی که در ساخت این سریال دقت زیادی به خرج داد باید به این مسئله خودرویی نیز توجه می‌کرد و پورشه ۹۱۱ را به جای باکستر مورد استفاده قرار می‌داد.

پورشه-صندوق

صندوق عقب پورشه باکستر اس

باکستر-موتور

محل قرارگیری موتور بین صندوق و صندلی عقب

 
ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها