کد خبر : 59474

مشخصات فنی خودرو ساینا با ساینا S در این گزارش آمده است تا به کمک آن‌ها بتوانید خودرو مناسب مورد نظر خود را انتخاب کنید.

به گزارش خودروتک به نقل از تسنیم، ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا اعلام کرد که نسخه به روز شده وانت برقی "سایبرتراک" Cybertruck در سه ماه آینده رونمایی خواهد شد چرا که این خودروساز تمرکز خود را روی تولید این وانت برقی گذاشته است.

تسلا از وانت سایبرتراک در نوامبر 2019 رونمایی کرد اما انتظار نمی رود این خودرو تا اواخر سال 2021 وارد مرحله تولید شود.

در طول سال گذشته و از زمان رونمایی این وانت پیکاپ برقی که منجر به شروع تولید آن شد، تسلا در حال اصلاح این مدل بوده است.

برخلاف اکثر خودروسازانی که ابتدا وسایل نقلیه مفهومی رونمایی می کنند و سپس در نسخه های تولیدی ضعیف عمل می کنند، تسلا تمایل دارد خودروهایی را به بازار عرضه کند که شباهت زیادی به مفاهیم اصلی خود دارند.

با این حال، این خودروساز هنوز برخی اصلاحات را در مسیر تولید محصولات خود ایجاد می کند و سایبرتراک نیز از این قاعده مستثنی نیست.

تسلا سایبرتراک

ایلان ماسک قبلاً در مورد به روزرسانی تعلیق هوای سازگار سایبرتراک صحبت کرده بود. آنها همچنین اصلاحاتی را در مورد کوچک کردن این وانت برقی اعلام کرده بودند اما ماسک پس از بازبینی این طرح در ماه مه سال 2020، آن را لغو کرد.

در حالی که فعلاً این خودروساز برنامه خود برای کوچکتر کردن سایبرتراک را منتفی کرده است، انتظار می رود برخی اصلاحات در طرح و ابعاد آن انجام شود.

انتظار می رفت نسخه به روز شده Cybertruck در اواخر سال گذشته میلادی رونمایی شود اما به تعویق افتاد.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها