کد خبر : 53677

گفتنی است پورشه طی برنامه مذکور اخیرا به رونمایی از محصولاتی پرداخته که طی سالیان گذشته و برنامه های تحقیق و توسعه، نمونه های اولیه آنها را تولید کرده است.

به گزارش خودروتک به نقل از عصر ایران - تولید یک مینی ون توسط پورشه شاید عجیب ترین خبر خودرویی در نوع خود باشد! محصولی که به هیچ عنوان با سابقه خودروساز مذکور و انتظاری که از آن وجود دارد، تطابق نخواهد داشت اما به هر ترتیب مرزی برای ماجراجویی در صنعت خودرو وجود ندارد و پورشه نیز با ارائه یک مینی ون مفهومی به نام Vision Renndienst مخاطبان خود را غافلگیر کرده است. این محصول در سال 2018 تولید شده است.

هرچند رونمایی از این محصول بخشی از برنامه " پورشه دیده نشده" محسوب می شود و نمی توان آنرا تصمیمی جدی برای تولید دانست.

گفتنی است پورشه طی برنامه مذکور اخیرا به رونمایی از محصولاتی پرداخته که طی سالیان گذشته و برنامه های تحقیق و توسعه، نمونه های اولیه آنها را تولید کرده است.

براساس اطلاعات ارائه شده؛ طراحی نمای بیرونی این خودرو با الهام از شاتل های فضایی انجام شده است. جانمایی صندلی های داخل کابین نیز به سبک خودروهای فرمول 1 مک لارن است که صندلی راننده در مرکز و دو سرنشین دیگر در طرفین و مقداری عقب تر قرار دارد و در نهایت 3 صندلی دیگر نیز ردیف آخر را شکل داده اند. بدین ترتیب کابین آن فضای راحتی برای جابجایی 6 سرنشین را ارائه می دهد.

 
 

پیشرانه این محصول نیز از نوع تمام الکتریکی بوده که هنوز جزئیات دقیق آن مشخص نشده است.

یکی دیگر از محصولات معرفی شده در برنامه "پورشه دیده نشده"؛ سوپر اسپرتی با کد 919 استریت است که در سال 2017 نمونه اولیه آن تولید شده است. این خودرو از شاسی یکپارچه فیبرکربنی و پیشرانه هیبریدی 900 اسب بخاری استفاده می کند.

جالب آنکه طراحی این مدل بسیار مورد توجه مخاطبان قرار گرفته است. چراغ های اصلی جلو، فرم کابین و طراحی فوق العاده نمای عقب شامل چراغ های اصلی و خروجی اگزوز بالای آن؛ همه چیز در سطحی فوق العاده قرار دارد.

 
 

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها