کد خبر : 51265

خودروی سواری پژو ۲۰۰۸ در ورودی اصلی ساختمان نیمه‌کاره ۱۷ طبقه با کاربری پارکینگ طبقاتی در حالیکه متوقف بود به دلیل نامعلوم به حرکت در آمده و در یک طبقه پایین‌تر به صورت معلق و ناایمن متوقف شد.

به گزارش خودروتک به نقل از تسنیم، ساعت 8:49 صبح دیروز در پی تماس شهروندان با سامانه 125 سازمان آتش‌نشانی تهران و اطلاع‌رسانی حادثه سقوط یک خودروی سواری از ارتفاع، ستاد فرماندهی این سازمان، بلافاصله نیروهای عملیات ایستگاه 46 را به همراه تیم نجات یک، به خیابان نوفل لوشاتو، بعد از تقاطع حافظ اعزام کرد.

جلال جلیلی؛ رئیس ایستگاه یک سازمان آتش‌نشانی تهران درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: یک دستگاه خودروی سواری پژو 2008 بدون سرنشین در ورودی اصلی یک ساختمان نیمه‌کاره 17 طبقه با کاربری پارکینگ طبقاتی در حالیکه متوقف بود به دلیل نامعلوم به حرکت در آمده و در یک طبقه پایین‌تر به صورت معلق و ناایمن متوقف شده بود.

وی افزود: آتش‌نشانان و نجاتگران بلافاصله پس از ایمن‌سازی محل حادثه و رعایت اصول ایمنی با برپایی کارگاه نجات و استفاده از تجهیزات بادی، هیدرولیکی و جرثقیل دستی مشغول عملیات شدند.

جلیلی خاطرنشان کرد: آتش‌نشانان و نجاتگران در کمترین زمان ممکن توانستند خودروی معلق در بین طبقات را مهار کرده و با استفاده از تجهیزات مخصوص، خودرو را به حالت اولیه بازگردانده و به طبقه همکف انتقال دادند.

بنابر اعلام پایگاه خبری 125؛ خوشبختانه این حادثه تلفات جانی نداشت و محل حادثه توسط آتش نشانان ایمن سازی و پس از ارائه تذکرات ایمنی خودروی سواری تحویل مالک شد.

معلق ماند پژو 2008 در پارکینگ طبقاتی تهران

معلق ماند پژو 2008 در پارکینگ طبقاتی تهران

معلق ماند پژو 2008 در پارکینگ طبقاتی تهران

 

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها