کد خبر : 48523

جوانی که لامبورگینی دوستش را قرض گرفته بود، با کوبیدن این خودروی میلیاردی به دیوار پست برق آن را تبدیل به ماشین اوراقی کرد.

به گزارش خودروتک به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، پسر جوانی که خودروی لامبورگینی 253 هزار دلاری دوستش را قرض گرفته بود ظرف چند دقیقه آن را تبدیل به ماشین اوراقی کرد.

این مرد که هویتش مشخص نشده بر اثر از دست دادن کنترل خودرو آن را به دیوار یک پست برق کوبید و خسارت زیادی را به این خودرو وارد کرد. این اتفاق در اوئلوا واقع در جنوب غربی اسپانیا رخ داد.

مسئولان محلی این لامبورگینی اوراکان سبزرنگ را از میان دیوار پست برق محلی بیرون کشیدند. بنا به گفته ساکنان محلی، برق خانه‌های نزدیک به محل حادثه پس از وقوع حادثه قطع شد. راننده لامبورگینی پس از حادثه از محل متواری شد، اما پلیس او را در بیمارستان محلی پیدا کرد. راننده و مسافر او بلافاصله به بیمارستان «خوان رامون خیمِنز» برای درمان جراحت سطحی خود مراجعه کرده بودند.

تصادف لامبورگینی

همچنین رسانه‌های محلی اسپانیا گزارش دادند لحظاتی پیش از وقوع حادثه این راننده با سرعت حدود ۲۰۲ مایل بر ساعت (۳۲۵ کیلومتر بر ساعت) در حال رانندگی بود. این در حالی است که این خودرو در مدت زمان تنها ۲.۹ ثانیه به شتاب ۶۲ مایل بر ساعت (۱۰۰ کیلومتر بر ساعت) می‌رسد.

از صاحب خودرو خواسته شده است تا در مورد دو فردی که در هنگام حادثه در داخل خودرو حضور داشتند اظهار نظر کند. راننده خودرو به علت رانندگی با سرعت غیرمجاز تحت پیگرد قانونی قرار گرفته است. تحقیقات پلیس محلی اسپانیا در این باره ادامه دارد.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها