کد خبر : 47298

آنطور که تیم کنیسکیس (Tim Kuniskis) مدیر بخش خودروهای سواری گروه فیات کرایسلر (FCA) اظهار کرده، مدیران برند دوج به خوبی در جریان انتقادها بوده و به نوعی آنها را قبول دارند.

به گزارش خودروتک به نقل از دیجیاتو ، شرکت دوج (Dodge) طرفداران خاص خود را دارد، چرا که محصولات آن معمولا با تمرکز بر فاکتورهایی مثل ظاهری عضلانی، موتور قدرتمند و صدای مهیب پیشرانه طراحی و تولید می‌شوند.

اما در این بین دوج منتقدانی هم دارد، به باور این دسته ساخته‌های خودروساز آمریکایی صرفا برای گاز دادن و مسابقات شتاب در مسیر مستقیم مناسب هستند و در جاده‌های پر پیچ و خم نمی‌توان روی توانایی‌های حرکتی آنها حساب باز کرد.

 

با معرفی نسخه‌های جدید از سه مدل محبوب چلنجر، چارجر و دروانگو، دوج شروعی طوفانی در ماه جولای داشت. این سه خودرو در مجموع 2,314 اسب بخار قدرت دارند.

آنطور که تیم کنیسکیس (Tim Kuniskis) مدیر بخش خودروهای سواری گروه فیات کرایسلر (FCA) اظهار کرده، مدیران برند دوج به خوبی در جریان انتقادها بوده و به نوعی آنها را قبول دارند. آقای کنیسکیس در مصاحبه اخیر با نشریه Muscle Cars & Trucks تایید کرده که ویژگی بارز محصولات دوج قدرت موتور آنها است، نه امکانات و تجهیزات داخل کابین. وی افزوده سرعت بالا در مسیر مستقیم، آن چیزی است که مشتریان از دوج انتظار دارند.

آقای کنیسکیس در مصاحبه خود علت ورود دوج به حوزه مسابقات درگ را علاقه بالای مشتریان این برند به چنین مسابقاتی عنوان کرده است. مدیر بخش خودروهای سواری گروه فیات کرایسلر به ظاهر تقریبا یکسان نسخه‌های مختلف از یک مدل تولیدی با وجود اختلاف قیمت زیاد نیز اشاره داشته و اضافه کرده جامع بودن نکته‌ای کلیدی برای برند دوج است. به اعتقاد تیم کنیسکیس مشتریان دوج همگی عضو یک خانواده هستند، حال فرقی نمی‌کند یکی دارای چلنجر استاندارد 30 هزار دلاری باشد و دیگری دارای نسخه 90 هزار دلاری Redeye.

او در این باره گفته:

من می‌خواهم شما یک چلنجر 30 هزار دلاری را با نسخه 90 هزار دلاری Redeye اشتباه بگیرید... شما فقط یک موتور 5.7 لیتری Hemi ندارید، بلکه دارای چلنجر هستید و عضوی از تیم به شمار می‌روید.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها