کد خبر : 39639

عملیات ضدعفونی محله یافت آباد و محلات اطراف بامداد چهارشنبه 21 اسفند صورت گرفت که طی این عملیات محله یافت آباد و میدان الغدیر ومحلات اطراف ضدعفونی شد..

به گزارش خودروتک به نقل از ایسنا ، جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران ، درباره دستگاه ضدعفونی کننده شهری توسط آتش نشانی شهرداری تهران اظهار کرد: بامداد امروز وارد نهمین روز از فعالیت آتش نشانان در سطح شهر تهران برای ضد عفونی کردن اماکن شده‌ایم که تاکنون بسیاری از نقاط شهر توسط آتش نشانان تهران ضدعفونی شد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران بیان کرد: چند روزی است که خودرو‌های جدید آتش نشانی مشغول کار شده‌اند و جدیدترین دستگاه نیز به همت مهندسان خود سازمان آتش نشانی پس از چند روز تحقیق ساخته شد.

ملکی گفت: این دستگاه بسیار موثر است و می‌تواند حجم زیادی از آب را در خیابان به صورت مه‌پاش پوشش دهد و سعی می‌کنیم در روز‌های آینده تعداد این خودرو‌ها بیشتر شود.

او در پاسخ به این پرسش که کدام مکان ها بیشتر ضدعفونی می شوند گفت: روزانه برخی اماکن مانند پایانه ها به صورت منظم ضدعفونی می شوند همچنین روز گذشته بیش از یکصد قطه را ضد عفونی کردیم.

 

 

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها