کد خبر : 10145

خودروی سفارشی F-150 هارلی دیویدسون امسال بازگشته است. البته این بار هارلی دیویدسون در ساخت پیکاپ محبوب فورد بجای همکاری با خودروساز آمریکایی با شرکت توسکانی موتور همکاری کرده است.

 به گزارش خودروتک، فورد F-150 هارلی دیویدسون ادیشن ۲۰۱۹ با سه رنگ بدنه‌ی مشکی، سفید و خاکستری در دسترس است. قیمت این پیکاپ سفارشی به ترتیب از ۹۷۴۱۵، ۹۷۷۱۰ و ۹۸۴۳۳ دلار آغاز می‌شود و همگی آن‌ها از ویژگی‌های خاص بدنه و کابین بهره می‌برند تا فوراً از نسخه‌های استاندارد این پیکاپ متمایز شوند.

خودرو مورد بحث در نمایشگاه خودروی شیکاگو حضور یافته و به نظر می‌رسد تغییرات چندانی در مقایسه با مدل سال قبل خود ندارد. البته خودرویی که قبلاً معرفی شده بود کانسپت نزدیک به تولید بوده اما این یکی نسخه تولیدی نهایی است.

 

جلوپنجره‌ی جدید، نوار نورانی قرار گرفته در سپر جلو، دو قلاب، رکاب‌های جانبی، بچه گلگیرها، عناصر مشابه مدل رپتور روی کاپوت، پوشش‌های سفارشی روی سپر و برخی جزئیات رنگی را می‌توان در بدنه مشاهده کرد. این پیکاپ سفارشی از رینگ‌های ۲۲ اینچی و لاستیک‌های ۳۵ اینچی استفاده می‌کند.

شیشه‌های خودرو نیز کاملاً تیره هستند اما زمانی که در را باز کنید شاهد صندلی‌های چرم با الگوی نارنجی، نشان‌دهنده‌هایی از نوع فولادی ضدزنگ، پدال‌های مسابقه‌ای و عناصر ویژه‌ی روی داشبورد، فرمان و پانل درب‌ها خواهید بود. پلاک شماره‌دار، رکاب‌های داخلی و کف‌پوش‌های خاص نیز در کابین F-150 هارلی دیویدسون وجود دارند.

درست همانند مدل قبلی، این نسخه هم از سیستم تعلیق BDS و شوک‌های فاکس استفاده می‌کند. هارلی دیویدسون قبلاً پیش‌فروش این پیکاپ را آغاز کرده و می‌گوید آن را به تعداد محدودی تولید خواهد کرد.


منبع: رگلاژ

ارسال نظر

بیشتر