کد خبر : 60887

فرهاد مجیدی روی حرف خود ایستاد و نام محمد دانشگر را از لیست آسیایی استقلال خط زد.

به گزارش خبرورزشی - فرهاد مجیدی یکی دو بار به دانشگر مهلت داده بود اما وقتی تعداد درگیری‌های این بازیکن زیاد شد، تصمیم گرفت نامش را از لیست خط بزند و حتی تسلیم یکسری فشارها هم نشد تا پادرمیانی ها برای بازگشت دانشگر جواب ندهد.

البته این بازیکن جزو نفرات کلیدی استقلال محسوب نمی‌شود اما به هر حال فرهاد روی اصول مربیگری ایستاد تا نظم و انضباط را در تیم حاکم کند. حالا دیگر همه بازیکنان استقلال می دانند که اگر راه دانشگر را بروند، با آنها برخورد خواهد شد و فرصت بازی در استقلال و حتی فرصت حضور در لیگ قهرمانان آسیا را از دست خواهند داد.

کاری که مجیدی کرد را چند ماه قبل فکری باید می‌کرد او باید جلوی بازیکنان زیاد خواه می ایستاد و آنها را از ترکیب استقلال بیرون می گذاشت اما متاسفانه این کار را نکرد و حالا در مصاحبه‌های خود حرف از کم‌کاری و کودتا می‌زند!

اگر فکری هم مثل مجیدی جلوی یک سری مسائل می‌ایستاد چه بسا هنوز سرمربی استقلال بود و به جای مجیدی، او این تیم را به لیگ قهرمانان آسیا می برد اگر فکری در آن مقطع جلوی بازیکنان خاطی می استاد مسلما هواداران استقلال هم از او حمایت می‌کردند همانطور که حالا در ماجرای دانشگر تقریباً همه هواداران پشت مجیدی هستند و به خاطر نام استقلال از تصمیم درست او دفاع می کنند.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها