کد خبر : 8156

مرحله ششم رالی اتومبیلرانی داکار با برتری سباستین لوب و ادامه صدرنشینی ناصر العطیه قطری در بخش اتومبیل برگزار شد.

به گزارش خودروتک، مرحله ششم از چهل و یکمین دوره مسابقات اتومبیلرانی رالی در مسیر336 کیلومتری بین شهرهای آره‌کیپا و سان خوان در کشور پرو برگزار شد. 

در بخش موتور، پابلو کینتانیا (شیلی) از تیم هاسکورانا با زمان 3 ساعت، 50 دقیقه و 47 ثانیه زودتر از سایرین به خط پایان رسید. در رده‌بندی کلی هم پابلو کینتانیا در مکان نخست است.

در بخش کواد (چهارچرخ)، نیکولاس کاویگلیاسو، راننده آرژانتینی تیم «درگ آن رالی» با زمان 5 ساعت و 14 دقیقه و 40 ثانیه به مقام نخست رسید. او در رده‌بندی کلی نیز با زمان 26 ساعت و 12 دقیقه و 10 ثانیه اول است.

در بخش اتومبیل، سباستین لوب از فرانسه و دستیارش دانیل اِلِنا از لهستان از تیم «پی اچ اسپورت» با زمان 3 ساعت، 39 دقیقه و 21 ثانیه به عنوان نفرات نخست از پایان عبور کردند. در رده‌بندی مجموع ناصر العطیه،‌ راننده قطری تیم تویوتا با زمان 21 ساعت و یک دقیقه و   31 ثانیه اول است.

در بخش SXS، فرانسیسکو لوپس و آلوارو خوان کینتانیا هر دو از شیلی و از تیم «کن آم » با زمان 4 ساعت، 12 دقیقه و 8 ثانیه زودتر از سایرین به خط پایان رسیدند. جرارد گِل و دانیل کاره‌راس از تیم مانستر کن-ام در مجموع با زمان 26 ساعت و 8 دقیقه و 53 ثانیه، پیشتاز هستند.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها