کد خبر : 78594

راننده مرسدس معتقد است که هم‌تیمی انگلیسی‌اش پس از شروع ضعیف فصل به دوران خوب قدیمی بازگشته است.

به گزارش خودروتک به نقل از تسنیم، لوئیس همیلتون راننده انگلیسی تیم مرسدس آلمان و قهرمان هفت دوره فرمول یک در فصل جاری این رقابت‌ها عملکرد دور از انتظاری داشت و به نظر می‌رسد از روزهای اوجش فاصله گرفته است. این راننده باتجربه حتی نتایج ضعیف‌تری نسبت به جورج راسل دیگر راننده جدید و جوان مرسدس آلمان کسب کرده است.

جورج راسل هم‌تیمی جوان لوئیس همیلتون در این باره گفت: می‌دانستم در ابتدای فصل با چه چیزی مواجه خواهم شد. من دیدم که لوئیس همیلتون چقدر عالی است. در هر ورزشی مهم است که ریتم خود را پیدا کنید. من فصل را خوب شروع کردم و هفت، هشت مسابقه اول را خوب بودم. دو گرندپری پیش از اتریش برای من سخت‌تر بودند، با این وجود دیدید که لوئیس همیلتون چقدر سریع بود. معتقدم همیلتون قدیمی برگشته است.

راننده تیم مرسدس آلمان افزود: در حال حاضر ما نمی‌توانیم آرامش داشت باشیم. گرندپری انگلیس مسیر منحصر به فردی دارد و در چنین مراحلی پتانسیل خوبی خواهیم داشت. گرندپری اتریش به دلیل اتفاق‌های دور چهارم خوشایند نبود. من زمان زیادی شاید یک ثانیه در هر دور از دست دادم.

در رده‌بندی انفرادی فرمول یک ماکس فرستاپن از ردبول هلند با 208 امتیاز پیشتاز است. شارل لکلرک راننده تیم فراری ایتالیا با 171 امتیاز رتبه دوم را در اختیار دارد. سرخیو پرز دیگر راننده ردبول نیز با اندوخته 151 امتیازی سوم است.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها