کد خبر : 77854

چهار مسابقه کشوری در کمیته‌های مختلف توسط فدراسیون موتورسواری و اتومبیل‌رانی با حضور ۷۰ ورزشکار برگزار شد.

به گزارش خودروتک به نقل از فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، در این پیکارها نخستین مرحله مسابقات موتورکراس و اسلالوم و دومین مرحله مسابقات موتورریس و کارتینگ برگزار شد. 

اولین مرحله مسابقات موتورکراس با حضور چشمگیر علاقه‌مندان در پیست کراس مجموعه ورزشی آزادی تهران در ۶ کلاس و با حضور ۷۰ ورزشکار از سراسر کشور به میزبانی هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان تهران برگزار شد.

همچنین اولین مرحله مسابقات اتومبیلرانی اسلالوم در پیست مجموعه ورزشی آزادی با حضور ۵۰ ورزشکار و در شش کلاس مختلف برگزار شد.

در پیست منطقه ویژه اقتصادی ایرانیان (آیلند) و با میزبانی این هیات دومین مرحله مسابقات سوپر بایک (موتورریس) ورزشکاران در هشت کلاس به رقابت پرداختند.

در پیست بین‌المللی آیلند هم دومین راند مسابقات کارتینگ قهرمانی کشور برگزار شد و ورزشکاران این مسابقه در دو کلاس (DD۲دنده‌ای) و (سینیور و مستر) به رقابت پرداختند.

همزمان با برگزاری مسابقات موتورکراس از «هستی رضایی» قهرمان جوان و نام‌آور عرصه‌های بین‌المللی در رشته موتورکراس تقدیر شد.

نفرات برتر کلاس‌های مختلف مسابقه موتورکراس به شرح زیر است:

کلاس ۶۵ سی‌سی: ۱- آرین نادری‌نسب ۲- آرشان کاظمی ۳- عرفان محبعلی

کلاس ۸۵ سی‌سی: ۱- مهدی معصومی ۲- صادق شیرمحمدی ۳- رضا دیزجی

کلاس ۲۵۰ سی‌سی جوانان: ۱- محمدحسین دانش‌پژوه ۲- علیرضا پرورش ۳- سعید ایروانی

کلاس ۴۵۰ سی‌سی جوانان: ۱- پیمان علیزاده ۲- صالح برخورداری ۳- عرفان موذن

کلاس ۲۵۰ سی‌سی پیشکسوتان: ۱- فرهاد عبدالله‌زاده ۲- جواد بیدی ۳- ایرج وحدت

کلاس ۴۵۰ سی‌سی پیشکسوتان: ۱- مجید نصیرلو ۲- مجتبی کریم‌زاده ۳- حامد شیخ احمدی

نتایج تیمی: ۱- سوشیان ۲- اصفهان ۳- کرمان 

نفرات برتر کلاس‌های مختلف مسابقه موتورکراس به شرح زیر است:

کلاس ۶۵ سی‌سی: ۱- آرین نادری‌نسب ۲- آرشان کاظمی ۳- عرفان محبعلی

کلاس ۸۵ سی‌سی: ۱- مهدی معصومی ۲- صادق شیر محمدی ۳- رضا دیزجی

کلاس ۲۵۰ سی‌سی جوانان: ۱- محمدحسین دانش‌پژوه ۲- علیرضا پرورش ۳- سعید ایروانی

کلاس ۴۵۰ سی‌سی جوانان: ۱- پیمان علیزاده ۲- صالح برخورداری ۳- عرفان موذن

کلاس ۲۵۰ سی‌سی پیشکسوتان: ۱- فرهاد عبدالله‌زاده ۲- جواد بیدی ۳- ایرج وحدت

کلاس ۴۵۰ سی‌سی پیشکسوتان: ۱- مجید نصیرلو ۲- مجتبی کریم‌زاده ۳- حامد شیخ احمدی

نتایج تیمی: ۱- سوشیان ۲- اصفهان ۳- کرمان 

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها