کد خبر : 76742

احتمال حضور فرناندو آلونسو در مسابقات ایندی کار

احتمال حضور فرناندو آلونسو در مسابقات ایندی کار

راننده باتجربه فرمول یک درباره بازگشت احتمالی‌اش به رقابت‌های ایندی‌کار صحبت کرد.

به گزارش خودروتک به نقل از تسنیم، فرناندو آلونسو با 19 فصل رقابت در فرمول یک و کسب دو عنوان قهرمانی، سه فصل نیز در رقابت‌های ایندی‌کار آمریکا شرکت کرد.

این راننده اسپانیایی درباره بازگشت احتمالی‌اش به ایندی‌کار گفت: من نظرم را تغییر ندادم و به آن فکر هم نکرده‌ام. از نظر جسمی و روحی احساس خوب و تازه‌ای برای ادامه رقابت تا چند سال دیگر در فرمول یک دارم. در مورد ایندی‌کار هم باید بگویم همواره تحت تأثیر احساسات بودم. از سال 2016 چالش‌های دیگری در فرمول یک ندیدم و دو سال بعد ایندی‌کار در ذهن من نقش بست. پس از پایان این دوره و با توجه به تغییر قوانین فرمول یک احساس کردم بازگشت به این رقابت‌ها برای کسب موفقیت منطقی است.

فرناندو آلونسو در ادامه اظهار داشت: من برای درازمدت برنامه نمی‌ریزم. بر اساس احساساتم پیش می‌روم و اکنون احساس من این است که چند سال دیگر هم می‌توانم در فرمول یک رقابت کنم. اکنون می‌گویم در ایندیاناپولیس 500 شرکت نخواهم کردم، اما شاید دو سال دیگر نظرم عوض شود. در مورد رالی داکار هم می‌توانید در سنین بالاتر آن را تجربه کنید. همانند کارلوس ساینز 60 ساله یا دیگر راننده‌هایی که همیشه در اوج هستند.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها