خبرفوری :

کد خبر : 70063

رئیس مرسدس به شکایت احتمالی ردبول از ماشین این تیم واکنش نشان داد.

به گزارش خودروتک به نقل از تسنیم، توتو وولف درباره شکایت احتمالی ردبول از ماشین مرسدس در گرندپری‌های باقی مانده فصل جاری فرمول یک گفت: این موضوع مرا آزار نمی‌دهد. این بخشی از بازی است که بخش‌هایی از ماشین حریفان و قانونی‌ بودن‌شان را مورد بررسی قرار می‌دهید. شما باید در فرمول یک کمی شکاک و بدگمان باشید. این چیز خوبی است.

رئیس تیم مرسدس افزود: ماشین مرسدس قانونی است و ما از آن در تمامی پیست‌ها استفاده می‌کنیم. این ماشین تمامی صلاحیت‌های لازم را به دست آورده و قانونی است. حالا چرا سرعت ماشین مرسدس بیشتر است؟ این ماشین مقاومت کمتری دارد و با داشتن یک موتور جدید تفاوت‌هایی ایجاد می‌کند.  این مفهوم بر روی سرعت در مسیرهای مستقیم تمرکز می‌کند. همان‌طور که در گذشته چنین بوده است. همه آزادند که درباره قانونی بودن ماشین‌های فرمول یک اعتراض کنند. ما حتی حاضریم بال عقب ماشین را به آنها بدهیم تا در خانه‌شان بگذارند و هزار تکه کنند.

مرحله نوزدهم از مسابقات اتومبیلرانی فرمول یک قهرمانی جهان در پیست اینترلاگوس شهر سائوپائولو کشور برزیل برگزار شد و لوییس همیلتون راننده انگلیسی تیم مرسدس، زودتر از سایرین از خط پایان گذشت.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها