کد خبر : 40979

برنی اکلستون مالک ثروتمند رقابت‌های اتوموبیل رانی فرمول یک در هشتاد و نه سالگی در آستانه پدر شدن قرار دارد.

به گزارش خودروتک به نقل از تابناک ، برنی اکلستون، مالک ثروتمند رقابت‌های اتوموبیلرانی فرمول یک در هشتاد و نه سالگی در آستانه پدر شدن قرار دارد. اکلستون ۸۹ ساله در گفتگو با یک رسانه سوئیسی تایید کرد که همسر ۴۴ ساله‌اش، فابیانا فلوسی باردار بوده و به زودی شاهد تولد فرزندش خواهد بود.

مالک رقابت‌های فرمول یک در این باره گفت:" بله فرزند ما امسال تابستان به دنیا می‌آید. امیدوارم هر چه سریعتر بازی کردن تخته‌نرد را یاد بگیرم. بله درست حدس زدید، ما منتظر یک پسربچه هستیم".

رسانه‌های ورزشی می‌گویند فرزند اکلستون تا پیش از ماه اکتبر به دنیا می‌آید و او پیش از آنکه وارد ۹۰ سالگی شود صاحب فرزند خواهد شد. اکلستون در حال حاضر سه فرزند دارد که بزرگترین آن‌ها ۶۵ ساله است. هر سه فرزند او دختر هستند و دو دختر کوچکتر او ۳۵ و ۳۱ ساله‌اند. برنی با همسر فعلی‌اش فابیانا درسال ۲۰۰۹ آشنا شده و این زوج در سال ۲۰۱۲ ازدواج کرده‌اند.

این خبر در شبکه‌های اجتماعی با طعنه‌های زیادی مواجه شده است. یک کاربر می‌گوید فرزند اکلستون خوش‌بخت است چرا که می‌تواند از پدرش بپرسد:" پدر، قبل از به قدرت رسیدن نازی‌ها شرایط دنیا چطور بود؟ پدر، از جنگ داخلی اسپانیا چه خاطراتی داری؟ "

 

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها