کد خبر : 22925

اولین مرحله از مسابقات دریفت قهرمانی کشور در سال ۱۳۹۸ به میزبانی پیست اتومبیلرانی مجموعه آزادی تهران برگزار شد.

به گزارش خودروتک به نقل از روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی ، این رقابت ها از ساعت ۱۱ صبح جمعه ۱۴ تیرماه با حضور ۱۲ شرکت کننده از استان های خوزستان ، کرمان ، مازندران ، البرز ، مرکزی و تهران آغاز شد. در این مسابقه جذاب، ابتدا همه شرکت کنندگان بر اساس جدول به صورت دو به دو (سویسو) در خط استارت قرار گرفتند ​که ۸ اتومبیلران به دور نیمه نهایی راه یافتند و پس از رقابت مجدد با یکدیگر در آخر ۴ شرکت کننده به دور نهایی رسیدند تا تکلیف نفرات برتر این دوره نیز مشخص شود ، اما در پایان و دور نهایی این خوزستانی ها بودند که تمام سکوهای اول تا سوم این مسابقه دیدنی را از آن خود کردند و شهاب پیشانی دار ، رضا گله دار و رضا بزرگ زاده به عنوان نفرات اول تا سوم اولین مرحله از مسابقات دریفت قهرمانی کشور معرفی و جوایز خود را دریافت کردند.

از نکات جالب این رقابت ها ، استقبال خوب و پر شور تماشاگران و علاقمندان به رشته دریفت در یک روز گرم تابستانی بود که ساعت ها زیر تیغ داغ آفتاب منتظر شناختن برترین ها بودند. اما نکته حاشیه ای این مسابقات نقص فنی دو خودروی شرکت کننده بود که رانندگان شان از قهرمانان با سابقه این رشته ورزشی بودند و در عین امیدواری از ادامه رقابت ها و کسب عنوان علی رغم فرصت داده شده از سوی داوران محروم ماندند . در پایان جوایز نفرات برتر با حضور صیدانلو و کیانی رئیس و دبیر فدراسیون به نفرات برتر اهدا شد.

مسابقات دریفت قهرمانی کشور ، امسال در پنج مرحله پیش بینی شده که تا پایان اسفند ماه تکلیف قهرمان سال آن مشخص می شود ، دور بعدی این ​رقابت ها مهر ماه آینده برگزار خواهد شد.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها