کد خبر : 82595

نگاه این استقلالی به ۲ بازیکن پرسپولیس کار دستش داد

نگاه این استقلالی به ۲ بازیکن پرسپولیس کار دستش داد

سعید عزیزیان بازیکن سابق استقلال و پرسپولیس می گوید سپاهان بعد از پیروزی برابر زنیت مغرور شده بود.

سعید عزیزیان  درباره پیروزی چهار بر دوی پرسپولیس مقابل سپاهان در مرحله یک‌هشتم نهایی جام حذفی اظهار کرد: بازی خوب و جانداری بود. در ابتدای بازی از سوی هر دو تیم بازی پرفشار بود. پرسپولیس روبه‌جلوتر بازی کرد و در همان ابتدای بازی پنالتی گرفت و گلزنی کرد. بعد از گل بازی متعادل پیش رفت. سپاهان بعد از دریافت گل فشار بیشتری روی حریف گذاشت و به گل رسید. سپاهان تیمی است که در ارسال از دو جناح و ضربه‌های ایستگاهی بسیار خوب است. امیری خطای بی‌موردی را مرتکب شد که روی همان، نورافکن باعث گل تساوی سپاهانی‌ها شد.

او ادامه داد: در نیمه دوم هر دو تیم واقعا خوب کار کردند. مورایس بعد از دریافت گل دوم محمد علی‌نژاد و یاسین سلمانی را به زمین فرستاد که بسیار کمک حال تیمشان شدند و بازی به تساوی کشیده شد. سپاهان در حمله تیم خوبی بود اما در دفاع مشکلات زیادی داشت. مدافعانشان هماهنگ نبودند و جنگندگی پرسپولیس باعث شد به گل برسند. در وقت اضافه پرسپولیس خیلی خوب شروع کرد و روی کار خوب وحید امیری به گل رسید. امیری در کل بازی محو بود اما در یک صحنه به‌راحتی مدافعان سپاهان را دریبل کرد و در نهایت سیامک نعمتی گل سوم را زد.

این پیشکسوت فوتبال اضافه کرد: بعد از آن بود که سپاهان خیلی جلو بازی کرد و باعث شد پرسپولیس بتواند موقعیت خلق کند. سیاوش یزدانی هم خیلی عجول بازی می‌کند و پنالتی دوم را داد. من با او در پیکان و استقلال کار کردم. او از بالا بازیکنان حریف را نگاه می‌کند و خودش را سرتر می‌داند. همین باعث شد روی عمری خطا کند. او فکر می‌کرد از عمری و پریرا بهتر است و می‌تواند آنها را مهار کند اما همین طرز تفکر باعث شد پنالتی دهد. در ادامه پرسپولیسی‌ها بازی را اداره کرده و در نهایت بازی را بردند.

 

او همچنین عنوان کرد: سپاهان بعد از برد زنیت مغرور شده بود و باعث شده بود از بالا به پرسپولیس نگاه کند. در مقابل پرسپولیس واقعا جنگنده ظاهر شد و خوب کار کرد. پرسپولیس فرصت خوبی در جام حذفی دارد چون می‌تواند زودتر به قهرمانی برسد. پرسپولیس یا هر تیم دیگر می‌خواهد این کار را انجام دهد. این پیروزی به آینده و روحیه آنها بسیار کمک می‌کند.

 

ارسال نظر
نظرات کاربران
دیگر رسانه ها