کد خبر : 82455

عکس/ ست مشکی و دونفره مریم مومن و آقای بازیگر!

عکس/ ست مشکی و دونفره مریم مومن و آقای بازیگر!

مریم مومن و حسام منظور بازیگران نقش اصلی سریال بانوی عمارت بودند.

به گزارش وقت صبح، حال قابی دونفره از مریم مومن و حسام منظور منتشر شده که هر دو لباس‌های مشکی بر تن دارند.

مریم مومن و حسام منظور ست مشکی و دونفره زدند.

 

ماجرای انتخاب مریم مومن به عنوان نقش فخری در بانوی عمارت

مریم مومن: من واقعا نمی‌دانم چگونه برای این نقش انتخاب شدم، اما بیش از هر چیزی اطلاعیه یک تست بازیگری را دیدم که در آن مطرح شده بود به یک بازیگر خانم با این رده سنی نیاز داریم.

با توجه به اینکه من تست‌های دیگری را هم رفته بودم و آن‌ها را تجربه کرده بودم احساس می‌کردم این تست نیز سرکاری است و قرار است سوء استفاده مالی شود.

از طرفی من به این اعتقاد نداشتم این که می‌گویند، برای اینکه وارد دنیای بازیگری شوی باید کلاس‌های بسیاری را دوره ببینید.

برای تست این مجموعه نیز دو عکس سنتی ارسال کرده بودم و منتظر بودم تا نتیجه را اعلام کنند، صبح آن روز قرار بود برای جواب به دفتر این مجموعه بروم اما این کار را نکردم، عصر همان روز با من تماس گرفتند که چرا برای جواب‌دهی به دفترشان نرفتم.

آنجا بود که احساس بدی نداشتم و حتی به این هم فکر کردم که اگر دوره بازیگری و کلاس هم گذاشته شود آن را می‌پذیرم، در واقع با چشمان بسته این کار را پذیرفتم.

تست های دیگر

قرار ملاقات گذاشته شد و من به دفتر آقای حمید نژاد آمدم، سپس تست‌های مختلفی برای بازیگری از من گرفته شد و بیرون آمدم.

دوباره این حس را داشتم که این هم مثل تست‌های قبلی خروجی نخواهد داشت در مترو بودم که با من تماس گرفته شد که برای قرار داد به دفترشان بروم، حتی نمی‌دانستم قرار است چه نقشی را ایفا کنم.

پس از آن بود که با خوشحالی و حتی گریه به خانه رفتم، مادرم نگران بود که چه اتفاقی برایم افتاده است و من گفتم باورم نمی‌شود که پس از این همه تلاش قرار است به آرزویم برسم.

سپس به صحبت‌های اولیه، تمرین به این نقطه رسیدیم که برای نقش فخرالزمان انتخاب شدم. از همان ابتدا دیالوگ‌های مربوط به تست شخصیت فخرالزمان را از من تست گرفتند.

ارسال نظر
نظرات کاربران
دیگر رسانه ها