کد خبر : 82444

تیم جدید کارلوس کی‌روش مشخص شد

تیم جدید کارلوس کی‌روش مشخص شد

کارلوس کی‌روش امروز با انتشار پیامی در فضای مجازی بصورت رسمی از تیم ملی ایران خداحافظی کرد و ظاهرا مقصد سرمربی پرتغالی نیز مشخص شده است.

کارلوس کی‌روش سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال ایران که حضور در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر را هم با تیم کشورمان تجربه کرد، امروز با انتشار پیامی در اینستاگرام و توییتر خود، از ایران خداحافظی کرد. به این ترتیب، پرونده تمدید قرارداد این مربی پرتغالی برای جام ملت‌های ۲۰۲۳ آسیا از سوی فدراسیون فوتبال به صورت رسمی بسته شد.

از چند هفته پیش گمانه‌زنی‌ها درباره مقصد بعدی کی‌روش و پیشنهاد کشورهایی چون قطر و چین به او بالا گرفت اما به نظر می‌رسد کی روش با فدراسیون قطر برای امضای قراردادی تا سال ۲۰۲۶ به توافق رسیده است.

وب‌سایت maisfutebol پرتغال خبر داد کی‌روش امروز وارد قطر می‌شود تا قرارداد چهار ساله خود که تا پایان جام جهانی ۲۰۲۶ اعتبار دارد را با فدراسیون قطر امضا کند.

سایت پرتغالی DN هم با تایید سفر سرمربی سابق ایران به قطر که امروز انجام می‌شود، نوشت: کارلوس کی‌روش سرمربی جدید قطر خواهد بود. همان‌طور که DN اطلاع پیدا کرد، سرمربی پرتغالی در حال حاضر برای امضای قرارداد با فدراسیون فوتبال قطر و رسمی شدن به عنوان مربی ملی به دوحه سفر می‌کند.

این رسانه جزئیات توافق کی‌روش با قطر را هم این‌طور شرح داده است: کی‌روش پس از حذف ایران در جام جهانی ۲۰۲۲ وارد رادار قطر شد. او توسط شیخ برای تماشای فینال جام جهانی دعوت شد و از او خواست تا جانشین فلیکس سانچز شود. این مربی بعدا برای مذاکره به دوحه بازگشت و با پیش‌توافقی که تنها پس از جام خلیج فارس رسمی می‌شد، آن‌جا را ترک کرد. حالا چند ساعت مانده تا این خبر اعلام شود.

پیش از این هم راجر دسا، دستیار کی‌روش در تیم‌های ملی ایران و مصر فاش کرده بود که این مربی پرتغالی به زودی تیم جدید خود را انتخاب می‌کند و او هم در کادر فنی کی‌روش حضور خواهد داشت.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها