کد خبر : 82418

پاسخ سیاوش یزدانی به پیشنهاد پرسپولیس

پاسخ سیاوش یزدانی به پیشنهاد پرسپولیس

در متن منتشر شده از سوی بازیکن جدا شده استقلال به وضوح می توان عشق و علاوه سیاوش یزدانی به تیم استقلال را احساس کرد، اما...

سیاوش یزدانی مدافع ۳۰ ساله پیشین تیم استقلال که حالا با قراردادی جدید به تیم سابقش سپاهان برگشته با انتشار یک متن در صفحه شخصی‌اش بار دیگر عشق و علاقه اش به استقلال را بیان کرد.

این مدافع خراسانی، استقلال را خانه خودش دانسته و گفت: «امان از روزی که خانه خودت هم امن نباشد». او این جملات را در شرایطی نوشته که با مروری بر اتفاقات سالهای گذشته به وضوح می‌توان دریافت که سیاوش یزدانی پیش از آبی پوش شدن و پس از آن بیشتر به حضور در تیم استقلال فکر می کرد.

در دومین فصل حضور یزدانی در تیم پیکان موضوع پیشنهاد جدی پرسپولیس برای او مطرح شد. این ماجرا در آبان ماه سال ۱۳۹۵ براه افتاد که البته مدافع تیم پیکان که آن زمان ۲۴ ساله بود در مصاحبه ای همه چیز را تکذیب کرد. او در ارتباط با این شایعه گفت: «من هم این خبر را شنیده ام ولی در جریان کامل آن نیستم. من با پیکان قرارداد دارم. قطعاً هر بازیکنی برای پیشرفت فوتبالش به حضور در یکی از این دو تیم پرسپولیس و استقلال فکر می‌کند اما هر بازیکنی یاد می گیرد به پیراهن که بر تن دارد باید عرق داشته باشد و من هم از این قاعده مستثنی نیستم».

سیاوش یزدانی

یزدانی پس از آن و بعد از یک فصل دیگر بازی برای پیکان از ابتدای لیگ هفدهم به تیم سپاهان پیوست و دو فصل برای این تیم بازی کرد تا لیگ نوزدهم به استقلال رسید. اما موضوع پرسپولیس و سیاوش یزدانی در بهمن ماه سال ۹۹ نیز دوباره مطرح شد. در واقع شایعه این پیشنهاد همان زمانی رسانه ای شد که خیلی ها می گفتند یزدانی با محمود فکری(سرمربی وقت استقلال) به مشکل خورده بود و یزدانی نیمکت نشین آبی ها به شمار می رفت. همین موضوعات موجب شد شایعه پیوستن یزدانی به پرسپولیس دوباره بر سر زبان ها بی افتد اما یزدانی این بار نیز همه شایعات را رد کرد. او گفت که قصد جدایی از استقلال را ندارد. گرچه در همان زمان شایعه شده بود که سیاوش پیش بینی کرده بود که شاید محمود فکری نتواند تا پایان فصل بیستم استقلال را همراهی کند!

با این وجود این بازیکن در طول سالهای اخیر سعی داشته از هر طریقی به هواداران استقلال ثابت کند که دوست دارد در استقلال توپ بزند و اگر از استقلال رفت به پرسپولیس که رقیب این تیم است فکر نخواهد کرد، گرچه کسی آینده را ندیده است.

 

ارسال نظر
نظرات کاربران
دیگر رسانه ها