کد خبر : 82184

کدام بازیکنان استقلال به پارتی دعوت بودند ولی نرفتند ؟

کدام بازیکنان استقلال به پارتی دعوت بودند ولی نرفتند ؟

حضور چند بازیکن استقلال در یک میهمانی شبانه حسابی حاشیه ساز شد.

ماجرای دستگیری چند فوتبالیست مطرح در یک پارتی شبانه حسابی جنجال آفرین شد و این قضیه حواشی زیادی را برای این افراد به وجود آورد. ماجرا از این قرار بود که ۹ فوتبالیست فعلی فوتبال ایران به همراه چند بازیکن قدیمی در ویلایی در دماوند و در حالتی غیرطبیعی دستگیر شدند و حتی گفته شد این نفرات چند ساعتی هم در بازداشتگاه بودند و بعد از دادن تعهد آزاد شدند. در همین رابطه باشگاه‌هایی که بازیکنانشان در آن میهمانی حضور داشتند، قصد دارند تا برخورد شدیدی با این افراد انجام دهند و قطعا جریمه‌هایی هم برای خاطیان در نظر گرفته خواهد شد.

آنطور که اعلام شد میهمانی مربوط به سالگرد ازدواج یکی از ستاره های استقلال بوده و چند بازیکن مطرح این تیم هم در آن میهمانی حضور داشتند. نکته جالب اینجاست که چند بازیکن دیگر فعلی استقلال و چند ستاره دیگر لیگ برتری هم به آن میهمانی دعوت شده بودند ولی بنابردلایل شخصی و گرفتاری هایی که داشتند، نتوانستند در جشن سالگرد ازدواج هم تیمی خود شرکت کنند. یکی از این بازیکنان که بازیکن مطرحی هم به حساب می آید و سابقه حضور در تیم ملی را هم دارد، بعد از اینکه خبر دستگیری افراد حاضر در میهمانی را شنید، از اینکه خودش در آن میهمانی شرکت نکرده بود ابراز خرسندی کرد.

این بازیکن در جمع دوستانه خود عنوان کرد: من هم به آن میهمانی دعوت بودم و حتی برای رفتن دودل بودم. در نهایت بنابردلایلی تصمیم گرفتم که به آن میهمانی نروم و در خانه بمانم. شانس آوردم که این اتفاق برای من رخ نداد وگرنه حواشی زیادی برایم به وجود می آمد.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها